تاریخ: ۱۷:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان گفت: زیاد در قید و بند رنکینگ اتحادیه جهانی نیستم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسن رحیمی در خصوص صدرنشینی‌اش در رنکینگ جدید وزن ۵۷ کیلوگرم اتحادیه جهانی اظهار داشت: اتحادیه جهانی با توجه به قوانینی که دارد به این نتیجه رسیده که من در صدر وزنم قرار بگیرم.

وی افزود: من چندان در قید و بند رنکینگ اتحادیه جهانی نیستم ولی قانون رعایت شده است. سعی و تلاشم را می‌کنم و چه پایین باشم و چه بالا باید انتخابی را ببرم و در جهانی نیز همه رقیبانم را شکست دهم.

دارنده مدال برنز المپیک ریو ۲۰۱۶ در ارتباط با مصدومیتش خاطرنشان کرد: خدا را شکر همه چیز خوب است و مصدومیت من بهتر شده و مجبورم با آن کنار بیایم. روی پایم فیزیوتراپی انجام می‌دهم و امیدوارم به شرایط خوبی به انتخابی برسم. این درد مدت‌هاست من را رها نمی‌کند و عمل خاصی نیز ندارد و باید با آن بسازم و بعد از مسابقات جهانی اگر وقت شد به درمان قطعی آن بپردازم.

رحیمی در پاسخ به این سوال که بعد از المپیک کمتر کسی فکرش را می‌کرد که رحیمی بازهم پرقدرت بازگردد، تصریح کرد: چندان هم پرقدرت نیستم و شاید کج‌دار و مریز کشتی را دنبال می‌کنم. می‌خواهم در کشتی بمانم و تلاش می‌کنم اما شاید چون کار خاصی جز کشتی ندارم و بلد نیستم، هنوز در کشتی ماندم. البته می‌خواهم به خودم فرصت دیگری نیز بدهم تا طلایی شوم و به نوعی عاشق این رشته هستم/تسنیم

پاسخی بگذارید