تاریخ: ۱۶:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال سیاه‌جامگان در خصوص امضای قراردادش با سیاه‌جامگان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مصطفی احمدی که امروز (چهارشنبه) پس از تمدید قراردادش با سیاه‌جامگان بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

فصل پیش‌رو برای فوتبال خراسان قطعا سرآغاز روزهای خوب و موفقیت‌آمیزی خواهد بود. «پدیده» و «سیاه‌جامگان» بدون شک در فصل جدید پر از خبرهای خوب برای مردم فوتبال‌دوست مشهد خواهند بود. با پایان فصل گذشته من هم مثل سایر بازیکنان فوتبال کشور، چندین پیشنهاد از تیم‌های مختلف داشتم، اما با توجه به دینی که به سیاه‌‎جامگان داشتم قطعاً انتخاب اولم این تیم بود، اما خبرهایی مبنی بر واگذاری این تیم از سوی خانواده عباسی من را بر آن داشت تا سایر پیشنهاداتم را بررسی کنم که تیم خوب پدیده یکی از آنها بود و با علاقه‌ای که به مردم فوتبال‌‎دوست خراسان داشتم تصمیم گرفتم در مشهد به فوتبالم ادامه دهم و با این تیم قرارداد داخلی امضا کردم.

با این اوصاف وقتی شنیدم خانواده عباسی همچنان قصد تیم‌داری دارند و با ایمان و اعتقادی که به کار اکبر میثاقیان داشتم با آنها وارد مذاکره شدم و به یک سری دلایل تصمیم به ماندن در تیمی گرفتم که در آن رشد کردم، اولاً که سیاه‌جامگان خانه من است و قطعا هرکسی در خانه خود راحت‌تر می‌تواند به آنچه می‌خواهد، برسد و نکته بعدی اینکه یک سری مطالباتم از فصل گذشته باقی‌مانده بود که در جلسه ابتدایی با مدیران سیاه‌جامگان قرار بر پرداخت آنها و این قول و قرار هم محقق شد. لازم می‌دانم از مسئولان پدیده بابت اعتماد و حسن نیت‌شان تشکر، قدردانی و عذرخواهی کنم و مطمئناً آنها و مخصوصا محمدرضا مهاجری که خود از خانواده بزرگ سیاه‌جامگان است، شرایط را درک کرده و کدورتی از من به دل ندارند.

در ادامه تأکید می‌کنم که من در پی مذاکرات و حتی عقد قرارداد داخلی با باشگاه پدیده هیچ دریافتی نداشتم و همه چیز در فضایی صمیمانه و در همان مراحل ابتدایی مذاکرات پایان یافت، همانطوری که از سیاه‌جامگان مبلغی به عنوان مطالبات فصل گذشته و پیش‌پرداخت فصل جدید دریافت کردم. در پایان دست تک‌تک هواداران خونگرم فوتبال خراسان را به گرمی می‌فشارم و آرزومند موفقیت هر دو نماینده خراسانی در لیگ برتر فوتبال کشور هستم./تسنیم

پاسخی بگذارید