تاریخ: ۱۴:۴۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان از شرایط این تیم و بازیکنانش ابراز رضایت کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا افضل درباره وضعیت تیم فوتسال گیتی پسند  گفت: خدا را شکر بازیکنان روز به روز بهتر می‌شوند و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهند. هیچ مشکلی نداریم و همه چیز خوب است. پس از پشت سر گذاشتن اردوی شهرکرد، این هفته در اصفهان تمرین می‌کنیم و خود را برای حضور در لیگ برتر و جام باشگاه‌های آسیا آماده خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مهران عالیقدر باید مشکلش را با مسئولان باشگاه گیتی پسند حل کند، اظهار داشت: به دنبال جذب بازیکنان خوب خارجی هستیم تا بتوانند مشکلات ما را برطرف کنند. تلاش می‌کنیم بازیکنان جدیدی به ایران بیاوریم، چون دو بازیکن برزیلی که با آنها در مس سونگون کار کردم، سهمیه لیگ برتری محسوب می‌شوند. این در حالی است که سهمیه بازیکنان لیگ برتری ما تمام شده است.

سرمربی گیتی پسند در مورد حضور این تیم در جام باشگاه‌های آسیا و هم‌گروهی با نمایندگان چین و ژاپن تصریح کرد: همان‌طور که پیش‌تر گفتم، برای تیمی که بخواهد مقام قهرمانی مسابقات را کسب کند، تفاوتی ندارد که با چه تیم‌هایی هم‌گروه شود. مهم این است که تیم تلاش کند تا به هدف خود برسد.

افضل همچنین خاطر نشان کرد: اگر گیتی پسند با تیم‌های ضعیفی هم‌گروه شود، باید در مراحل بعدی با تیم‌های قدرتمند روبه‌رو شود و تفاوتی با هم‌گروهی با تیم‌های قوی ندارد. باید گام‌های محکمی از همان ابتدای این مسابقات برداریم و تا فینال و قهرمانی بازی‌ها نیز جلو برویم. تلاش می‌کنیم پرچم ایران را در پایان این مسابقات به اهتزار درآوریم و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان بیاوریم./تسنیم

پاسخی بگذارید