تاریخ: ۱۳:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع پرتغالی کهکشانی‌ها با تأکید بر نماندنش در رئال مادرید، دلیل وداع سردش با کهکشانی‌ها و سرمربی آنها را توضیح داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کمتر از ۴۸ ساعت پس از قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، په‌په چیزهایی درباره این تیم گفت که شاید به مذاق هوادارانش خوش نیاید.

او که پیش از این هم گفته می‌شد در پایان فصل ۱۷-۲۰۱۶ به دوران ۱۰ ساله حضورش در سانتیاگو برنابئو خاتمه می‌دهد، شنبه شب برای آخرین بار کهکشانی‌ها را همراهی کرد اما بدون آنکه مراسم خاصی برای وداعش ترتیب داده شود از آنها جدا شد.

په‌په ۳۴ ساله درباره اینکه چرا اینگونه از رئال مادرید جدا شد به رادیو کادنا کوپه اسپانیا گفت: قصد ندارم کسی را مقصر جلوه دهم. کاری که زیدان با رئال مادرید انجام داد تماشایی است اما بعضی چیزها هست که نمی‌توانم درک کنم. من با زیدان و رئال مادرید خداحافظی نکردم چون آنها قبل از آنکه خودم مطلع شوم، می‌دانستند که من از این تیم خواهم رفت.

په‌په که سال ۲۰۰۷ با قراردادی ۲۵٫۵ میلیون پوندی از پورتو به رئال مادرید پیوست و تاکنون ۳۳۴ بازی برای کهکشانی‌ها انجام داده است، درباره اینکه چرا برای ماندن در جمع سفیدپوشان مادرید با مدیران باشگاه به توافق نرسید، تأکید کرد: کاملاً مشخص است که من به کارم در رئال مادرید ادامه نخواهم داد. یک دوره تمام شده است و از الان به بعد، دوره‌ای دیگر آغاز خواهد شد. پیشنهادهای بیشتری به من شده است که از انگلیس هم بوده است. من می‌‌خواستم قراردادم دو ساله تمدید شود اما باشگاه حاضر نشد. آنها فقط می‌خواستند یک سال قراردادم را تمدید کنند پس با این شرایط کاملاً طبیعی است که من به کارم با این تیم ادامه نخواهم داد. برای مذاکره راه‌هایی وجود دارد اما رئال مادرید در این زمینه درست عمل نکرد. این همان چیزی بود که مرا ناراحت کرد و به همین دلیل دیگر نمی‌خواهم اینجا بمانم./تسنیم

پاسخی بگذارید