تاریخ: ۱۷:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سایت عاجل عربستان به نقل از منبع موثق جزئیات قرارداد لغو شده باشگاه الاهلی با هواپیمایی قطر پس از قطع روابط دیپلماتیک را منتشر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،قطع روابط دیپلماتیک عربستان با قطری‌ها حتی به حوزه فوتبال نیز سرایت کرد و باشگاه الاهلی این کشور در اقدامی یک‌جانبه قراردادش با هواپیمای قطر را فسخ کرد.

در این میان سایت عاجل عربستان به نقل از منبع موثق درباره جزئیات قرارداد باشگاه الاهلی با هواپیمایی عربستان که مدتی قبل منعقد شده بود نوشته است: ارزش قرارداد جدید باشگاه الاهلی عربستان با هواپیمای قطر ۶۹ میلیون و ۳۷۵ هزار ریال سعودی معادل ۱۸٫۵ میلیون دلار بود. این قرارداد ۲٫۵ میلیون دلار بیشتر از قرارداد قبلی ۳ ساله طرفین افزایش یافته بود.

در ادامه این خبر آمده است: اولین قرارداد باشگاه الاهلی عربستان و هواپیمای قطر در سال ۲۰۱۴ میلادی به مدت ۲ سال منعقد  و سال ۲۰۱۶ نیز به ۳ سال دیگر نیز تمدید شد.

قرارداد جدید باشگاه الاهلی عربستان با هواپیمایی قطر به عنوان حامی تبلیغاتی خود کمتر از یک ماه پیش امضا شد که خیلی زود در مسیر فسخ و قطع همکاری فی‌مابین از سوی طرف عربستانی قرار گرفت./تسنیم

پاسخی بگذارید