تاریخ: ۱۲:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیروزی ایران در بازی تدارکاتی برابر مونته‌نگرو با ۲ گل سردار آزمون به یکی از خبرهای اصلی رسانه‌های معتبر روسیه تبدیل شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم ملی فوتبال کشورمان بامداد امروز (دوشنبه) در بازی تدارکاتی برابر مونته‌نگرو با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد. هر ۲ گل ایران را سردار آزمون مهاجم تیم روسی روستوف در دقایق ۱۱ و ۶۰ به ثمر رساند.

گلزنی‌های سردار باعث شد رسانه‌های روسی خبر پیروزی ایران را بازتاب ویژه‌ای دهند. سایت شبکه آر اسپورت روسیه با درج تصویری از شادی سردار آزمون و مهدی طارمی نوشت: ۲ گل سردار آزمون پیروزی را برای ایران در بازی دوستانه برابر مونته‌نگرو به ارمغان آورد.

در ادامه این خبر با اشاره به دقایق گل‌های به ثمر رسیده آمده است: تیم ملی مونته‌نگرو ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) در بازی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به مصاف ارمنستان می‌رود و ایران نیز ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) در تهران میزبان ازبکستان است.

خبرگزاری دولتی روسیه (تاس) هم با انتشار تصویری از سردار آزمون نوشت: تیم ملی ایران در بازی دوستانه با نتیجه ۲ بر یک مونته‌نگرو را شکست داد. گل‌های ایران را در این بازی سردار آزمون، مهاجم تیم روستوف در دقایق ۱۱ و ۶۰ به ثمر رساند./تسنیم

پاسخی بگذارید