تاریخ: ۷:۵۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

ویسنته دلبوسکه، سرمربی اسپانیا عنوان کرد که داوید دخیا باید از اتفاقاتی که برایش رخ داده خوشحال باشد زیرا دو باشگاه بزرگ اروپا خواهان جذب او بوده اند.   به گزارش “مازنداسپرت“، دخیا در آستانه پیوستن به رئال بود که به دلیل یک اشکال اداری، این انتقال در سازمان لیگ اسپانیا به ثبت نرسید و […]

ویسنته دلبوسکه، سرمربی اسپانیا عنوان کرد که داوید دخیا باید از اتفاقاتی که برایش رخ داده خوشحال باشد زیرا دو باشگاه بزرگ اروپا خواهان جذب او بوده اند.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، دخیا در آستانه پیوستن به رئال بود که به دلیل یک اشکال اداری، این انتقال در سازمان لیگ اسپانیا به ثبت نرسید و منتفی شد. فان خال هنوز به دخیا در این فصل بازی نداده و دلبوسکه معتقد است که دخیا باید از اینکه دو باشگاه برایش در رقابت بودند خوشحال باشد.

او گفت:” او باید خوشحال باشد زیرا دو باشگاه بزرگ خواهان جذب او هستند. شخصا با او صحبت نکرده ام. او تنها باید تمرین کند. در شرایط خوبی قرار دارد و هم تیمی‌هایش از او حمایت می‌کنند.”

در حال حاضر ، سرخیو رومرو گلر فیکس یونایتد است که عملکرد ضعیف او در بازی اخیر، باعث شده که یونایتد نتواند روی او حسابی باز کند.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید