تاریخ: ۷:۴۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان سابق پرسپولیس که قرار است در فصل جدید برای مسیمیر قطر به میدان برود، رقابت در لیگ ستارگان قطر را سخت توصیف کرد. او می‌گوید نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بازی‌های درخشانی را برای تیم جدیدش به نمایش بگذارد.   به گزارش “مازنداسپرت” سایت الکاس قطر در گزارشی نوشت محمد نوری […]

کاپیتان سابق پرسپولیس که قرار است در فصل جدید برای مسیمیر قطر به میدان برود، رقابت در لیگ ستارگان قطر را سخت توصیف کرد. او می‌گوید نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بازی‌های درخشانی را برای تیم جدیدش به نمایش بگذارد.

 

به گزارش “مازنداسپرت” سایت الکاس قطر در گزارشی نوشت محمد نوری در فصل جابه‌جایی تابستانی پرسپولیس را ترک کرد تا برای تیم مسیمیر در لیگ ستارگان قطر به میدان برود. کاپیتان سابق پرسپولیس به تیمی پیوسته است که نخستین فصل حضورش را در لیگ قطر تجربه می‌کند.

نوری به ستایش از لیگ ستارگان قطر پرداخت و تاکید کرد که او و هم‌تیمی‌هایش نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در فصل جدید نتایج خوبی را به دست آورند. او گفت: در لیگ قطر ستاره‌های بزرگی مثل ژاوی، ستاره السد، سرخیو گارسیا، مهاجم الریان، رود فانی، مهاجم العربی و چندین و چند بازیکن بزرگ دیگر بازی می‌کنند. در نتیجه این لیگ قوی و پویا و رقابت در آن سخت است.

نوری ادامه داد: مسیمیر تازه به لیگ ستارگان قطر راه یافته است. ما نهایت تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بازی‌های درخشانی را به نمایش بگذاریم و بتوانیم در پایان فصل در همین لیگ باقی بمانیم و سقوط نکنیم.

او ادامه داد: فوتبال یک بازی گروهی است و ما هم باید در درجه نخست متحد باشیم و بازی گروهی را در دستور کار خود قرار دهیم. بازی کردن در لیگ قطر جالب است؛ چرا که رقابت در آن سخت است و بازیکنان بزرگی در آن بازی می‌کنند.

نوری در پایان گفت: در هفته نخست باید به مصاف تیم السد برویم که بی‌نیاز از تعریف است. این تیم یکی از بهترین و قوی‌ترین تیم‌های حال حاضر فوتبال قطر است. کار بسیار سختی پیش رو داریم اما امیدوارم که بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و نتیجه رضایت‌بخشی به دست آوریم. ماموریت سختی برابر السد داریم اما در فوتبال غیرممکن وجود ندارد و احتمالا هر نتیجه‌ای می‌رود. امیدوارم که وظایف خود را در السد به خوبی انجام دهم و باز‌ی‌های درخشانی را به نمایش بگذارم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید