تاریخ: ۷:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

با تلاش یکی از علاقمندان پرسپولیس قدیم ودوستداران همایون بهزادی،رستوران وموزه سرطلایی با حضور همایون بهزادی وبا عناوین وعکسها وپیراهن ها ومدال های همایون بهزادی دائر خواهد شد.   به گزارش”مازنداسپرت” ،همایون بهزادی که بعد از ۲ سال اقامت در شهرک پردیس واقع در جاده تهران به شهرستان آمل و در ۴۵ کیلومتر شرق تهران […]

با تلاش یکی از علاقمندان پرسپولیس قدیم ودوستداران همایون بهزادی،رستوران وموزه سرطلایی با حضور همایون بهزادی وبا عناوین وعکسها وپیراهن ها ومدال های همایون بهزادی دائر خواهد شد.

 

به گزارش”مازنداسپرت” ،همایون بهزادی که بعد از ۲ سال اقامت در شهرک پردیس واقع در جاده تهران به شهرستان آمل و در ۴۵ کیلومتر شرق تهران قرار دارد، به تهران آمده و در یک واحد آپارتمانی استیجاری اقامت دارد.

این رستوران و موزه به پیشنهاد و واسطه دکتر محمد زادمهر به یکی از علاقمندان قدیمی فوتبال برای آن که از افتخارات همایون بهزادی تجلیل شود برقرار خواهد شد. دوستی که این رستوران و موزه را در خیابان ظفر تهران دائر کرده است درباره علت انجام این تصمیم گفت عشق به همایون سرطلایی باعث انجام این کار شده است. او در پاسخ به این سوال که قرار است از در آمد این محل به همایون بهزادی سهمی برسد یاخیر گفت این محل متعلق به خود ایشان است و ایشان باید به من وامثال من کمک کنند!

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید