تاریخ: ۱۰:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

– حسین حسینی استقلال را ترک نمی کند تا روی نیمکت یک تیم لیگ برتری دیگری بنشیند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین حسینی با توجه به اتفاقاتی که در میانه های فصل بین منصوریان و رحمتی رخ داد، چند بازی درون دروازه استقلال ایستاد. تعداد حضورهای او با توجه به محرومیت رحمتی، افزایش هم یافت ولی درنهایت این رحمتی بود که دوباره به ترکیب اصلی برگشت و دیگر نگذاشت حسینی رنگ بازی کردن را ببیند.

حسینی چندان از این اتفاق راضی نیست بخصوص که خوب می داند رحمتی حداقل تا پایان مدت قراردادش (او فصل قبل قراردادی ۳ ساله با استقلال بست که در پایان لیگ هجدهم اعتبار دارد) همچنان دروازه بان اصلی استقلال است. به همین دلیل حسینی تلاش کرده رضایتنامه اش را از باشگاه بگیرد و راهی تیم دیگری شود ولی این موضوع به دو دلیل فعلا انجام نشده؛ عدم رضایت منصوریان و استقلال و نبودن مشتری لیگ برتری برای حسینی.

منصوریان با از دست دادن حسینی مجبور است یک دروازه بان جذب کند که اولا ذخیره بودنش بعد از رحمتی را قبول کند و ثانیا بتواند در روزهایی که رحمتی نیست (اتفاقی که پیش بینی می شود در لیگ های بعدی، بیشتر هم بشود) جای او را پر کند. دروازه بانان لیگ برتری به استقلال نمی آیند تا ذخیره باشند و منصوریان هم نمی خواهد یک سهمیه اش را با جذب گلر از بین ببرد. دروازه بانان لیگ یکی هم چندان مورد اطمینان نیستند. پس حسینی جوان بهترین گزینه است.

حسینی هم استقلال را ترک نمی کند تا روی نیمکت یک تیم لیگ برتری دیگری بنشیند. او علاقه ای برای برگشتن به لیگ یک هم ندارد بنابراین ترجیح می دهد بهترین راه را انتخاب کند: ماندن در استقلال و به تدریج دروازه بان اول این تیم شدن که دقیقا سناریوی مدنظر منصوریان هم هست./خیرآنلاین

پاسخی بگذارید