تاریخ: ۶:۰۹ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
نام نویسنده: sobhan

بین دو باشگاه همسایه در منطقه روهر آلمان به علت ترانسفری که انجام نشد، کدورت پیش آمده است. به گزارش مازند اسپرت:در آخرین روز از فصل نقل و انتقالات تابستانی ژاکوب بلاژیکوفسکی که جایی در تفکرات توماس توخل نداشت، از بروسیا دورتموند جدا شد و به فیورنتینا پیوست. این بازیکن بعد از رفتن به ایتالیا […]

بین دو باشگاه همسایه در منطقه روهر آلمان به علت ترانسفری که انجام نشد، کدورت پیش آمده است.

به گزارش مازند اسپرت:در آخرین روز از فصل نقل و انتقالات تابستانی ژاکوب بلاژیکوفسکی که جایی در تفکرات توماس توخل نداشت، از بروسیا دورتموند جدا شد و به فیورنتینا پیوست. این بازیکن بعد از رفتن به ایتالیا در وبسایت شخصی‌اش از پیشنهاد مصرانه یک تیم آلمانی به خود پرده برداشت:” شالکه‌ای‌ها به هر قیمتی می‌خواستند مرا جذب کنند، اما به دلیل احترام به هواداران دورتموند از این امکان صرفنظر کردم. من همواره عقیده دارم چه در فوتبال و چه در زندگی موضوعاتی فراتر و مهم‌تر از پول وجود دارند.”
در پی انتشار این مطلب هواداران زردپوشان وست‌فالن به تحسین این بازیکن پرداختند اما از سویی دیگر باشگاه شالکه اعلام کرد هیچ پیشنهادی در کار نبوده است. هورس هلت ،مدیر این باشگاه، به “بیلد” گفت:” این حرف‌ها مهملات است. ماجرا از این قرار بود که مدیر برنامه‌های این بازیکن با ما تماس می‌گرفت و به کرات پیشنهاد کرد موکلش را جذب کنیم و درمورد مسائل مالی هم سوالاتی پرسید؛ ولی من هیچگاه به او پاسخی ندادم و اصلا وارد مذاکره نشدیم.”

منبع:ورزش سه

پاسخی بگذارید