تاریخ: ۹:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی رئال مادرید پس از قهرمانی تیمش در لیگ قهرمانان اروپا بر رضایت خود از عملکرد شاگردانش در این تورنمنت تاکید کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از پیروزی ۴ بر یک کهکشانی‌ها برابر یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا و تبدیل شدن به اولین سرمربی تاریخ که از عنوان قهرمانی‌اش در این رقابت‌ها دفاع می‌کند، به خبرنگاران گفت: این یک مایه افتخار و لذت بسیار بزرگ برای بازیکنان و باشگاه است. ما از عملکردمان راضی هستیم چون کسب دستاوری مانند دو گانه قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا کار آسانی نیست. ما این موفقیت را با تلاش و پشتکار به دست آوردیم. امسال برای ما سالی تماشایی بود.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا این قهرمانی برایش لذت‌بخش‌تر بوده است یا قهرمانی در لالیگا، اظهار داشت: هر دوی آنها مرا خوشحال کردند اما روزی که قهرمان لالیگا شدیم، خوشحال کننده‌ترین روز از دوران مربیگری من بود چون ما آن رقابت‌ها را بعد از ۳۸ هفته و در هفته پایانی بردیم. امسال سالی برای لذت بردن تمام بازیکنان ما و باشگاه رئال مادرید است. با بازیکنانی که داریم و و سختکوشی آنها، می‌توانیم به این روند افتخارآفرینی ادامه دهیم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها درباره این واقعیت که تعداد قهرمانی‌های او در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان سرمربی بیشتر از تعداد قهرمانی‌هایش در این تورنمنت به عنوان بازیکن بوده است، تأکید کرد: اگر چند سال پیش به من می‌گفتند که تعداد قهرمانی‌‌هایم به عنوان سرمربی بیشتر از قهرمانی‌هایم به عنوان بازیکن خواهد شد، بسیار خوشحال می‌شدم. این افتخارات راضی کننده هستند.

زیزو در پایان درباره آینده‌اش و اینکه آیا به کار خود به عنوان سرمربی رئال مادرید ادامه می‌دهد هم عنوان کرد: من بهترین سرمربی دنیا نیستم. کاملاً مشخص است که می‌خواهم به کارم ادامه دهم. فصل آینده باید به این موضوع فکر کنم./تسنیم

پاسخی بگذارید