تاریخ: ۱۵:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی با اظهار گلایه از بازیکن سابق خود، گفت: کار سنگ سفیدی و صحبت‌هایی که علیه محمود خوراکچی انجام داد، خیلی خیلی بد بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وحید شمسایی ، درباره حضور محمدرضا سنگ سفیدی در تیم مس سونگون و اینکه به درخواست تیم تاسیسات پاسخ منفی داده است، گفت: سنگ سفیدی به ما پاسخ منفی نداد. او حق انتخاب داشت. خودش تصمیم گرفت که از تاسیسات برود. او دنبال بازی کردن در خارج از کشور بود و در نهایت به تیم مس پیوست. حتی زمانی که سنگ سفیدی می خواست با مس قرارداد امضا کند، با من تماس گرفت و به او گفتم که حق انتخاب دارد.

وی افزود: سنگ سفیدی تا ابد الدهر شاگرد من است. شاید بتوان گفت بعد از پدر و مادرش، بیشترین تاثیر را وحید شمسایی در زندگی محمدرضا داشته است. او قطعا نمی تواند کارهایم را فراموش کند. من هم به عنوان مربی دوست داشتم راهی را انتخاب کند که به نفعش باشد.

سرمربی تاسیسات تاکید کرد: با این حال باید از سنگ سفیدی یک گلایه داشته باشم که گفته بود در تاسیسات دیگر انگیزه ای نداشتم. این بازیکن هرچه در فوتسال دارد اول از تیم دبیری دارد و بعد از تاسیسات. تمام افتخارات سنگ سفیدی در تاسیسات رقم خورده است. او نباید پل های پشت سرش را با این حرفها خراب کند. باید ارج و قرب تیم هایی که فضا را در اختیارمان گذاشته اند، بدانیم.

شمسایی تصریح کرد: بنده به اندازه کل قراردادهای سنگ سفیدی در دوران فوتسالش، از تیم های دیگر طلب دارم ولی حتی یکبار هم درباره این مسئله صحبت نکرده ام. اینکه سنگ سفیدی گفته است دیگر با تاسیسات انگیزه ای نداشتم، درست نبود. رفتار و کردار این بازیکن باید طوری باشد که همه بدانند شاگرد شمسایی بوده است.

وی در خصوص درگیری رسانه‌ای سنگ سفیدی با محمود خوراکچی مربی فصل گذشته تاسیسات و مصاحبه های طرفین، گفت: سنگ سفیدی کار خیلی خیلی بدی کرد. باید احترام به پیشکسوت در هر شرایطی حفظ شود. سنگ سفیدی بی گدار به آب زد و در این بازی هم او بود که ضرر کرد. همیشه باید احترام بزرگتر را حفظ کرد.

شمسایی یادآور شد: فوتسال مثل یک چرخه است که همه دوباره روزی به هم می رسند. پس بهتر است کوچک و بزرگ حرمت همدیگر را نگه دارند چون روزی دوباره سر یک میز خواهند نشست.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی درباره شرایط این تیم هم اظهار کرد: ۱۴ جلسه پرفشار تمرین داشتیم. خوشبختانه شرایط بازیکنان خوب است و شاید بتوان گفت ۶۰ درصد آماده ایم. باید چند بازی تدارکاتی هم برگزار کنیم. شرایط طوری است که همه دنبال محافظت از جایگاه خود در تیم هستند.

شمسایی ادامه داد: البته من هم نسبت به چهار سال گذشته مربیگری خود تغییراتی در کارم از جمله برنامه های تاکتیکی، نوع بازی کردن و استراتژی های بازی صورت داده ام.

وی در خصوص اینکه آیا تیمش برای فصل آینده لیگ برتر مدعی قهرمانی هست یا خیر؟ گفت: در حال حاضر تیم های مس سونگون و گیتی پسند بازیکنان خوب و موثری را جذب کرده اند. تیم حفاری هم همیشه خطرناک بوده است. فرش آرای مشهد هم همینطور. بودجه باشگاه ما نسبت به سال گذشته کم شده است و باید دید در آینده چه می شود. بازیکنان زیادی طی دو سال گذشته از تاسیسات جدا شده اند و هماهنگی نفرات جدید هم مستلزم گذشت زمان است. با این حال می توانم به شما بگویم که ما حریف خطرناکی برای هر تیمی هستیم.

سرمربی تیم تاسیسات در پایان درباره احتمال جذب بازیکن از تیم زیر ۲۰ سال که به تازگی به عنوان قهرمانی آسیا رسیده است، گفت: ما از نظر بودجه محدودیت داریم و نمی توانیم برای بازیکنانمان در تهران منزل و محل اسکان در نظر بگیریم. اگر بازیکنانی باشند که از نظر شرایط اسکان مشکلی نداشته باشند، می توانیم جذب کنیم. بدم نمی آید از تیمی که قهرمان آسیا شده است بازیکن بگیرم. ضمن اینکه کار با بازیکنان جوان را دوست دارم./مهر

پاسخی بگذارید