تاریخ: ۱۵:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

فیفا به موضوع توافق با روس‌ها بر سر حق پخش تلویزیونی جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ و جام‌جهانی ۲۰۱۸ در این کشور واکنش رسمی نشان داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیفا در پاسخ به مکاتبه شبکه آر اسپورت روسیه درباره وضعیت حق پخش تلویزیونی ۲ رقابت مهم فوتبالی در این کشور شامل جام کنفدراسیون‌ها و جام‌جهانی تاکید کرد که مذاکره طرفین همچنان ادامه دارد.

روز گذشته تیناتین کاندلاکی، تولید کننده شبکه تلویزیونی مسابقات روسیه گفته بود که توافق نهایی با فیفا درباره عقد قرارداد حق پخش به زودی حاصل خواهد شد اما جزئیات تفاهم را نمی‌تواند اعلام کند.

در این میان شبکه اسپورت روسیه با فیفا مکاتبه کرد و خواستار پاسخ روشن فیفا در رابطه با موضوع حق پخش تلویزیونی جام کنفدراسیون‌های ۲۰۱۷ و جام جهانی ۲۰۱۸ شد. مسئله‌ای که به یکی از دغدغه‌های اصلی روس‌ها و فیفا تبدیل شده است.

فیفا در پاسخ مکتوب به شبکه آر اسپورت روسیه آورده است: در پاسخ به درخواست شما باید اعلام کنیم که مذاکره‌ها همچنان ادامه دارند. تمام اطلاعات در این رابطه در زمان خودش اعلام خواهند شد. به همین خاطر نمی‌توانیم هیچ توضیح بیشتری دهیم.

جام کنفدراسیون‌ها در روزهای ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیر ماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، کازان و سوچی با شرکت ۸ تیم ملی برتر فوتبال جهان برگزار خواهد شد. روسیه همچنین میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ با حضور ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر است./تسنیم

پاسخی بگذارید