تاریخ: ۹:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: روی توپ‌های اول بهتر از حریف بودیم اما حریف در توپ‌های برگشتی موفق‌تر عمل کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم والیبال ایران در نخستین دیدار از هفته اول رقابت‌های لیگ جهانی با نتیجه سه بر صفر مقابل ایتالیا شکست خورد.

مربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست در برابر تیم میزبان گفت: بازی خوبی بود و با توجه به شرایط و تغییراتی که داشتیم شرایط سخت بود.

پیمان اکبری افزود: در مجموع روی توپ‌های اول بهتر از حریف بودیم اما حریف در توپ‌های برگشتی موفق‌تر عمل کرد شاید اگر ما روی این بخش و ضعف‌مان دقت بیشتری می‌کردیم نتیجه دیگری را رقم می زدیم.

مربی تیم ملی والیبال کشورمان در پاسخ به این سوال که چرا از پوئن ۲۰ به بعد شرایط تغییر می‌کرد، گفت: ایتالیا هر زمان که عقب بود به طور صددرصد سرویس نمی‌زند اما وقتی از ما پیش می‌افتاد به خصوص در ست نخست عملکرد قابل قبولی را ارائه می‌کرد.

وی در خصوص دیدار بعدی تیم ملی در برابر تیم برزیل اظهار داشت: ما در این هفته از رقابت‌ها قرعه سختی را داریم. ابتدا با ایتالیا نایب قهرمان المپیک مصاف دادیم. سپس با برزیل قهرمان المپیک نبرد خواهیم داشت و سومین دیدار را باید در برابر لهستان قهرمان جهان برگزار کنیم. بازی‌ها سخت است، بازیکنان ابتدا باید همه تلاش خود را بکنند تا بازی خوبی از خود نشان دهند سپس نتیجه قابل قبولی را به دست آورند./تسنیم

پاسخی بگذارید