تاریخ: ۹:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: در بازی امروز شانس یار اصلی ایتالیا بود چون هر سه ست ما از آن‌ها پیش بودیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،میلاد عبادی‌پور دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران پس از  شکست تیم ایران مقابل ایتالیا اظهار داشت: همیشه شرایط بازی اول سخت است ما تلاش خود را کردیم و در همه ست‌ها تا پوئن ۲۰ ٬ ۲۲ از حریف پیش می‌افتادیم اما مقصر ما نیستیم که آن ها در امتیاز ۲۲ با آوردن یک بازیکن برای زدن سرویس موفق به امتیاز‌آوری می‌شدند. سرویسی که توپ با برخورد به لبه نوار تور به قسمتی از زمین برخورد می‌کرد که نمی‌شد آن را دریافت کرد.

میلاد عبادی‌پور افزود: در بازی امروز شانس یار اصلی ایتالیا بود چون هر سه ست ما از آن‌ها پیش بودیم اما در مواقع حساس اسپک‌های‌شان با برخورد به لبه تور در زمین ما فرود می‌آمد این موضوع در اختیار بازیکن نیست.

وی خاطرنشان کرد: ما همه تلاش‌مان را کردیم شاید می‌توانستیم با بازی بهتر نتیجه دیگری را به دست آوریم ولی بازی اول است و شرایط خاصش.

دریافت کننده تیم ملی ایران در ادامه یادآور شد: ایتالیا نایب قهرمان المپیک تیمی بزرگ و صاحب نام است اگر چه ۲ بازیکن اصلی را همراه خود نداشتند اما این موضوع از ارزش‌های این تیم کم نمی‌کند.

عبادی‌پور تصریح کرد: من این برد را به تیم ایتالیا تبریک می‌گویم و برای بازی های آینده تلاش بیشتری می‌کنیم تا نتیجه پایانی را به نفع خود به پایان برسانیم.

وی در خصوص دیدار مقابل برزیل گفت: شنبه باید مقابل قهرمان المپیک صف‌آرایی کنیم. به طور کلی ما امسال با قرعه سختی مواجه شدیم و در هفته نخست باید در برابر بهترین‌های جهان و المپیک بازی کنیم اما همه تلاش‌مان را به کار می‌گیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید