تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۴/۰۴/۲۰
نام نویسنده: sobhan

به گزارش مازند اسپرت ؛ جاسم دلاوری در برهه فعلی یکی از بهترین های بوکس ایران است.گفتگوی کوتاه با این جوان محجوب مازندرانی را در زیر می خوانیم.   سرحال هستی؟ -تازه دو ماهی می شود که تمریناتم را شروع کردم.سعی می کنم تا به موقع برای مسابقات حساس پیشرو به آمادگی برسم.اجازه بده تسلیتی […]

jasemdelavariبه گزارش مازند اسپرت ؛ جاسم دلاوری در برهه فعلی یکی از بهترین های بوکس ایران است.گفتگوی کوتاه با این جوان محجوب مازندرانی را در زیر می خوانیم.

 

سرحال هستی؟

-تازه دو ماهی می شود که تمریناتم را شروع کردم.سعی می کنم تا به موقع برای مسابقات حساس پیشرو به آمادگی برسم.اجازه بده تسلیتی هم به اهالی بوکس بگویم به خاطر درگذشت استاد کشوری.وقتی شنیدم تصادف کرده و درگذشته خیلی ناراحت شدم.روحش شاد.برای بوکس زحمت زیاد کشید.

 

برای کسب سهمیه این مسیر را انتخاب کردی.

-بله چون هم میدان بزرگی است و برایم جذابیت دارد و هم اینکه مسیر راهیابی به المپیک از اینجا هم وجود دارد.برای همین شروع کردم تا در ریو حاضر باشم.

 

همه جا مشت زدی بجز المپیک

-اتفاقا تنها هدفم همین است.نمی خواهم این فرصت را از دست بدهم.دوست دارم تا در این سطح هم مسابقه بدهم.

 

کار و زندگی را چه کردی؟

-جویبار جا گذاشتم و آمدم (می خندد).هدف من تنها این است که به ریو بروم و هر سختی را تحمل می کنم.از خانواده ام می خواهم مرا ببخشند.راستی باید از مسولان شهرداری و شورای شهر جویبار تشکر کنم که باز هم کمکم کردند تا راحت تمرین کنم.

بدون شما باز هم در تیم ملی نفر نداریم.اوضاع بوکس استان چطور است.

-اصلا خوب نیست.نمی خواهم واژه دیگری را به کار ببرم.واقعا متاسفم.

با شما در تماس هستند؟

-به هیچوجه.هیچکس تماسی از هیات استان با بنده نداشته است و حالم را نمی پرسد.شنیده ام که گفته اند مرتب به من زنگ می زنند.حقیقت ندارد.البته من خیلی وقت است با این دوستان کاری ندارم.فقط امیدوارم به بوکس کمک کنند.همانطور که در جاهای دیگر مدیر خوب بودند در اینجا هم مدیریت خوب داشته باشند!

برو بچه های اداره کل ورزش و جوانان چطور؟

– حتما سرشان شلوغ است اما نه تماسی با بنده نداشته اند.چند ماه قبل لطفی کردند و از مجموعه خدمات هیات پزشکی ورزشی برای درمانم کمک کردند منتها تمامی هزینه های پزشک و مخارج مربوط به آن را پرداخت کردم.

دلخور که نیستی؟

-اصلا.حتما وقت نمی کنند و کار زیاد دارند.خدا بزرگ است.الان کلی هزینه شخصی دارم و ریالی به بنده کمک نشده است ولی نگاه نمی کنم به این ماجرا.کار خودم را می کنم.

و سهمیه المپیک را می گیری؟

– حداقل این را می گویم که کاری می کنم که بعدش پشیمان نباشم و وجدانم راحت باشد.فقط خواهش می کنم که مازندرانی ها دعایم کنند.به این دعا خیلی نیاز دارم.

پاسخی بگذارید