تاریخ: ۱۶:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از استعفای سرپرست این باشگاه و اختلافش با معاون وزیر ورزش اظهار بی اطلاعی کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جعفر کاشانی ، درباره انتشار خبر استعفای علی اکبر طاهری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس بعد از صعود این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، گفت: از این موضوع بی خبرم و اطلاعی درباره آن ندارم. الان چند روزی است که بیمارم و در منزل استراحت می کنم.

وی در خصوص اینکه گفته می شود علی اکبر طاهری با محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش اختلافاتی دارد که این اختلافات منجر به استعفای طاهری شده است، تصریح کرد: از این مسئله هم بی اطلاعم و خبری ندارم.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در ادامه با اشاره به پیروزی پرسپولیس مقابل لخویا و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: از این بابت خوشحالم. آرزو می کنم پرسپولیس به جایگاهی که استحقاقش را دارد برسد. باشگاه دارد کم کم شکل می گیرد و امیدوارم که روند مدیریتی تداوم داشته باشد.

کاشانی افزود: وزارت ورزش نهایت محبت را به ورزش داشته اند. امیدوارم شاهد بردهای بیشتری باشیم. از بازیکنان هم تشکر می کنم. ان شاءالله که در مرحله بعد هم موفق باشند و هواداران را شاد کنند.

وی با بیان اینکه استراتژی پرسپولیس مقابل لخویا درست بود، تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنانی می دانند در چه تیمی بازی می کنند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم شرایط برای تداوم کار این مدیریت فراهم باشد. از مسئولان وزارت ورزش هم تشکر می کنم که توجه خاصی به پرسپولیس و پویایی فرهنگ در ورزش دارند./مهر

پاسخی بگذارید