تاریخ: ۱۶:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم پرتغالی رئال مادرید می‌گوید او و هم‌تیمی‌هایش برای فینال لیگ قهرمانان اروپا نباید بیش از اندازه تواضع داشته باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از مارکا، در فاصله سه روز به مهمترین بازی این فصل باشگاهی فوتبال اروپا، کریستیانو رونالدو به هم‌تیمی‌‌هایش توصیه کرد برای این بازی تواضع بیش از اندازه هم خوب نیست و اینکه آنها باید بهترین بودن خود را ثابت کنند.

رونالدو که شنبه شب در فینال لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف یوونتوس برود، به شبکه تلویزیونی رئال مادرید گفت: روز بازی مسلماً اضطراب و استرس فراوانی وجود خواهد داشت و من ترجیح می‌دهم که خیلی به آن بازی فکر نکنم. با این حال معتقدم که زیادی متواضع بودن هم خوب نیست. ما باید شخصیت‌مان را ثابت کنیم و نشان دهیم که چه کسی بهترین است. یوونتوس تیم فوق‌العاده‌ای است اما ما هم تیم خوبی هستیم. احساسم به من می‌گوید که ما یک بازی خوب انجام خواهیم داد و بازی را خواهیم برد.

رونالدو ادامه داد: فینال را تیمی می‌برد که بیشتر گل بزند. ما از قهرمانی در لیگ اعتماد به نفس گرفته‌ایم و حالا فرصتی بی‌نظیر داریم. تیم ما در وضعیت خارق‌العاده‌ای قرار دارد.

مهاجم پرتغالی کهکشانی‌ها سپس به تمجید از زین‌الدین زیدان، سرمربی تیمش پرداخت و تأکید کرد: تمام بازیکنان ما در این فصل به میدان رفته‌اند و این نشان دهند تصمیمات هوشمندانه سرمربی‌مان است. من نسبت به چند سال اخیر احساس بهتری دارم و امیدوارم که این احساس خوب به من برای گلزنی در بازی شنبه شب کمک کند./تسنیم

پاسخی بگذارید