تاریخ: ۱۵:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کارشناس فوتبال کشورمان گفت:‌ پرسپولیس بسیار با برنامه و توجیه شده بازی کرد و به همین دلیل توانست حریف خوبش را شکست دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،بیژن ذوالفقارنسب در خصوص برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل لخویای قطر اظهار داشت: پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و تحلیل خوبی از بازی حریف داشت و موفق شد لخویا را کنترل کند. راهکار و برنامه‌ای که پرسپولیس برای این بازی داشت خیلی خوب بود و در یک کلمه می‌شود گفت پرسپولیس سیاست خوبی برای این بازی داشت.

وی ادامه داد:‌ پرسپولیس قصد داشت بازی را به میانه میدان ببرد و مهره‌های تأثیرگذار حریف را از دروازه‌ خود دور کند که در ۸۰ درصد زمان مسابقه این اتفاق به خوبی افتاد. نکته دیگر هم این بود که باخت غیر منتظره استقلال شوک روانی جدی به بازیکنان پرسپولیس وارد کرده بود. به همین دلیل بازیکنان بازی را بسیار جدی گرفتند و از ابتدا تا پایان بازی مصمم به پیروزی بودند. به طور کلی پرسپولیس بسیار با برنامه و توجیه شده بازی کرد و توانست حریف خوبش را در قطر شکست دهد. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم.

کارشناس فوتبال کشورمان در مورد اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در مراحل بعدی موفق باشد،‌گفت: تا مرحله بعد فاصله زمانی نزدیک به دو ماه است و نقل و انتقالات باید انجام شود.  پرسپولیس باید بسیار با برنامه مهره‌های مورد نیاز و در سطح این مسابقات را جذب کند. اگر این اتفاق بیفتد فکر می‌کنم این تیم شانس صعود به مراحل بالاتر را دارد.

ذوالفقارنسب در مورد استعفای علی‌ اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به نظرم الان زمان مناسبی برای استعفا نبوده و طاهری صحبت‌هایی دارد که باید شنیده شود./تسنیم

پاسخی بگذارید