تاریخ: ۱۵:۱۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت که قصد دارند تیم پرقدرتی را راهی هفدهمین دوره لیگ برتر کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا مهاجری در خصوص شرایط فعلی پدیده و جذب چند بازیکن جدیدگفت: از چند روز پیش بحث تمدید قرارداد بازیکنان و همچنین جذب نفرات مورد نیازمان را آغاز کردیم. با بازیکنانی مثل ناصحی و مرادمند تمدید کردیم و چند بازیکن جدید ازجمله قاسمی‌نژاد و احمدی به تیم ما اضافه شدند. طبیعتا مذاکرات لازم را با برخی از بازیکنان فصل گذشته خودمان و همچنین چند بازیکن که آنها را مد نظر قرار داده‌ایم، انجام خواهیم داد تا بتوانیم برای فصل آینده یک تیم محکم و پرقدرت ببندیم.

وی در این مورد که برخی می‌گویند باشگاه پدیده قصد دارد در فصل جاری بازیکنان گرانقیمت را جذب کند،‌ اظهار داشت: دنبال ریخت و پاش نیستیم و می‌خواهیم یک تیم خوب را تشکیل دهیم. سعی می‌کنیم براساس ظرفیت مالی باشگاه بازیکن جذب کنیم و در این زمینه احساسی عمل نخواهیم کرد. تمام تلاش ما این است که تیم پرقدرتی را وارد فصل جدید لیگ برتر کنیم.

مهاجری درباره اینکه پدیده دنبال چه رتبه‌ای در جدول خواهد بود، خاطرنشان کرد: فعلاً چیزی مشخص نیست و بعد از اینکه تیم را بستیم در مورد اهداف خودمان صحبت خواهیم کرد. با این حال تلاش می‌کنیم نتایج آبرومندانه‌ای بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید