تاریخ: ۱۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ملی‌پوش والیبال ایران گفت: نگرانی من این است که به خاطر آماده نبودن، باز هم دچار مصدومیت شوم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر غفور، قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران  اظهار داشت: من امسال بر خلاف سال‌های گذشته به دلیل مصدومیت‌هایی که داشتم، نتوانستم آن طور که می‌خواهم تمرین کنم. به همین خاطر مصدومیت من به طور کامل برطرف نشده و به صورت کامل تمرین نمی‌کنم.

او ادامه داد: من در پست حساسی بازی می‌کنم چون بار حمله تیم روی این پست است. امیدوارم با کمک سایر بازیکنان بتوانیم خوب بازی کنیم و نتیجه آن را هم بگیریم.

غفور تصریح کرد: من به خاطر مصدومیت حدود ۵۰ روز بدون تمرین بودم و نمی‌توانستم ناگهان میزان آمادگی خودم را به صددرصد برسانم ولی در هر حال بیشتر از توان خودم نیرو گذاشتم و وقت صرف کردم تا به آمادگی برسم. با این حال هنوز از حد ایده‌آل مورد نظرم خیلی فاصله دارم ولی نسبت به انتظاری که از من می‌رفت، خیلی بهتر عمل کردم.

وی گفت: نگرانی من این است که به خاطر آماده نبودن، باز هم دچار مصدومیت شوم. بدشانسی هم در کار نیست چون به هر حال مصدومیت برای بازیکن است.

بازیکن فصل پیش پیکان در پایان گفت: ما معمولاً تورنمنت‌ها را به خوبی شروع نمی‌کنیم و امسال هم در هفته نخست با ۳ تیم قدرتمند جهان یعنی ایتالیا، برزیل و لهستان بازی داریم. امیدوارم خوب بازی کنیم چون معتقدم اگر عملکرد خوبی داشته باشیم، نتیجه هم خواهیم گرفت. /تسنیم

پاسخی بگذارید