تاریخ: ۹:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۱۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی لخویای قطر دلیل شکست برابر پرسپولیس را عدم اعتماد به نفس بازیکنان تیمش عنوان کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،برونو پس از پایان بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس که با شکست یک بر صفر تیمش پایان یافت گفت: خیلی خوب بازی را شروع کردیم اما در ادامه بازیکنان لخویا پس از دریافت گل اعتماد به نفس خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: این شکست و حذف از لیگ قهرمانان آسیا برای لخویا ناامیدکننده بود. می‌خواستیم همچنان در این رقابت‌ها بمانیم. بازی در نیمه‌ اول محدود به میانه‌ زمین بود و تمایل به ادامه عملکردمان همانند بازی رفت داشتیم. بر خلاف جریان بازی گل خوردیم و همین مسئله باعث سردرگمی بازیکنان شد. این گل روی عملکرد تیمی ما تاثیر داشت.

دستیار اول جمال بلماضی، سرمربی الجزایری لخویا با اشاره به عملکرد خوب تیمش در نیمه‌دوم گفت: در نیمه‌دوم فرصت‌های زیادی داشتیم که بسیاری از آنها را روی بدشانسی از دست دادیم. همه به خاطر این شکست احساس شرمندگی و ناراحتی دارند.

برونو درباره پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس قابل احترام است و بازیکنان توانمندی دارند. لخویا در حملات خود شتاب کرد و به هیج نتیجه‌ای دست نیافت.

پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر برابر لخویا در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه کارت صعود به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کرد و ۱۶ خرداد حریف آینده خود را از میان تیم‌های عربستانی الهلال و الاهلی و العین امارات خواهد شناخت./تسنیم

پاسخی بگذارید