تاریخ: ۱۱:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیکان با بیان اینکه در فوتبال ایران مصرف‌کننده‌ها از تولیدکننده‌ها جلوترند گفت: تلاش می‌کنیم در فصل آینده هم یک تیم باکیفیت و پرقدرت را ببندیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید جلالی درخصوص شرایط فعلی پیکان و جدایی سه بازیکن تأثیرگذار این تیم گفت: من نمی‌توانم جلوی این اتفاق را بگیرم و طبیعتا یک مربی نمی‌تواند برای بازیکن تعیین تکلیف کند. این شرایطی است که من سال‌ها با آن مواجه هستم و هیچ‌وقت این امکان وجود نداشت که بتوانم از بازیکنانم دو یا سه سال استفاده کنم. در ابتدای همین فصل خیلی‌ها بازیکنان پیکان را نمی‌شناختند، ولی آنها در پایان فصل تبدیل به بازیکنان شناخته‌ شده‌ای شدند که تیم‌های دیگر دنبال جذب آنها هستند.

وی ادامه داد: در فوتبال ایران الان مصرف‌کننده‌ها جلوتر از تولیدکننده‌ها هستند. با این حال ما تلاش می‌کنیم تا بازیکنان خوبی را جایگزین نفرات از دست داده کنیم. من و همکارانم هر روز مطالعه می‌کنیم تا بتوانیم نفرات خوبی را به پیکان بیاوریم. مطمئن باشید فصل آینده هم بسیاری از تیم‌ها دنبال بازیکنان پیکان خواهند بود. ما با وسواس زیاد بازیکن خواهیم گرفت و در این زمینه زیاد مطالعه خواهیم کرد، چون فصل نقل و انتقالات بسیار آشفته است. متأسفانه جوسازی‌های عجیبی صورت می‌گیرد و روی یک بازیکن ۲۰۰میلیونی ۸۰۰ میلیون تومان قیمت می‌گذارند تا  آنها را به باشگاه‌ها بدهند.

جلالی درمورد اینکه پیکان برای فصل آینده چند بازیکن جدید جذب خواهد کرد، اظهار داشت: فکر می‌کنم هفت یا هشت بازیکن جدید جذب کنیم. درصدد هستیم تا یک تیم خوب را وارد لیگ کنیم و رسالت پیکان این است که همیشه به‌عنوان یک تیم سازنده خودش را معرفی کرده است. شما می‌بینید که کیانوش رحمتی از تیم ما به تیم نوجوانان می‌رود و در آنجا فعالیت می‌کند.

سرمربی پیکان درمورد اینکه کدام بازیکن جانشین منشا خواهد شد، گفت: گزینه‌های مختلفی را مد نظر قرار داده‌ایم و پنج بازیکن آفریقایی را به‌عنوان گزینه انتخاب کرده‌ایم. آنها باید تست بدهند و در تمرینات حاضر شوند که چنین موضوعی را فعلا قبول نکرده‌اند و ما در این زمینه مشغول چانه زدن با آنها هستیم./تسنیم

پاسخی بگذارید