تاریخ: ۱۱:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پزشک تیم ملی والیبال ایران گفت: بعید می‌دانم موسوی به هفته دوم لیگ جهانی در تهران برسد، اما امیدوارم در هفته سوم و در کشور لهستان بتوانیم از این بازیکن در تیم ملی والیبال استفاده کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیامک افروزی، پزشک تیم ملی والیبال ایران درباره وضعیت مصدومیت سید محمد موسوی، مدافع وسط تیم ملی ایران اظهار داشت: این بازیکن چند سالی است که در زانوی پا مشکل دارد و در هفته‌های اخیر این مشکل حادتر شده است. این مشکل دیرینه، بسیاری از مواقع بدون درد بوده و در برخی مواقع نیز همراه با درد است.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر مشکل زانوی سید به گونه‌ای بود که به درمان جواب نمی‌داد، گفت: تا روز آخر تمرینات در ایران صبر کردیم که ببینیم امکان کاهش درد وجود دارد و در مسابقات هفته نخست لیگ جهانی بدون درد شرکت کند، که اینگونه نشد. درمان موسوی حتماً باید همراه با استراحت باشد.

فیزیوتراپ تیم ملی والیبال ادامه داد: بر اساس هماهنگی‌های موسوی و من با سرمربی تیم ملی، مقرر شد این بازیکن ۱۰ روز استراحت در تهران همراه با درمان داشته باشد. روند درمان تحت کنترل است و با همکاران هماهنگی شده است و از ایتالیا نیز پیگیر این موضوع خواهم بود. امیدوارم در مدت استراحت که این بازیکن تمرین توپی ندارد و تنها بحث بدنسازی را پیگیری می‌کند، درمان جواب دهد.

وی تصریح کرد: بعید می‌دانم موسوی به هفته دوم لیگ جهانی در تهران برسد، اما امیدوارم در هفته سوم و در کشور لهستان بتوانیم از این بازیکن در تیم ملی والیبال استفاده کنیم.

افروزی در پاسخ به این سوال که چرا تا کنون درمان موسوی به صورت قطعی انجام نشده است، گفت: زانوی موسوی آسیب دیدگی غضروفی دارد، همانند سفید شدن موی سر، این مشکل درمان خاصی ندارد، البته روش جراحی هم وجود دارد که نمی‌خواهیم به این مرحله برسد، هر چند که روش جراحی هم به صورت کامل مشکل را برطرف نمی‌کند.

وی تاکید کرد: علاقه مندیم او به روش غیر تهاجمی درمان شود، چون آسیب دیدگی غضروف است و اگر در غیر این صورت بود، تا کنون درمان قطعی شده بود. در مجموع امیدوارم هر چه زودتر مشکل این بازیکن برطرف شود و به صورت کامل در اختیار تیم ملی قرار گیرد./تسنیم

پاسخی بگذارید