تاریخ: ۱۱:۰۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه آتلیه طهران قم گفت که از آنها حمایتی نمی‌شود و به همین دلیل امتیاز این تیم واگذار خواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رسول قلی‌زاده درخصوص شرایط تیم آتلیه طهران قم اظهار داشت: وضعیت باشگاه ما خراب است و اصلاً از ورزش حمایت نمی‌شود. در شهر ما چیزی به نام حمایت وجود ندارد و زیر پای آدم را خالی می‌کنند. چهار سال است که برای تیم آتلیه هزینه کرده‌ام اما یک نفر هم کمک نکرد. بازار اقتصادی کار ما خیلی خراب و روی درآمد ما تأثیر مستقیم گذاشته است. به عالم و آدم گفتیم که به ما کمک کنند و به استانداری و شهرداری قم هم گفتم اما کسی به ما توجهی نمی‌کند.

وی افزود: صددرصد این تیم را واگذار خواهیم کرد و همین روزها این تصمیم را قطعی خواهم کرد. امتیاز را از قم خارج خواهیم کرد، چون کسی در قم تیمداری نمی‌کند وگرنه تیم را بدون هیچ چشمداشتی به آنها تقدیم می‌کردم. شنیده‌ام نظر رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان قم بر این است که امتیاز یکی از تیم‌های آتلیه یا یاسین‌پیشرو را از استان قم خارج کنیم. امیدوارم امتیاز این تیم را از استان خارج کنیم تا استانی دیگر از این امتیاز استفاده کند.

مدیرعامل باشگاه آتلیه طهران قم درباره شائبه مطرح شده در مورد تبانی در دیدار این تیم مقابل نفت امیدیه، از سوی اعضای تیم سن‌ایچ ساوه تصریح کرد: می‌گویند کافر همه را به کیش خود پندارد. خودشان تبانی داشتند اما ما را متهم به تبانی می‌کنند. در هفته آخر، تکلیف صعود یا عدم صعود ما دست خودمان بود و در صورت پیروزی صعود می‌کردیم که خدا را شکر این اتفاق رخ داد. بارها و بارها در صدم ثانیه‌ آخر بازی گل زدیم. چندین مرتبه روی پنج نفره کردن تیم به گل رسیدیم که در این مسابقه هم دروازه حریف را روی همین روش باز کردیم. در دقایق ۳۴ و ۳۸ و نیز در ثانیه‌های آخر بازی به گل رسیدیم، در حالی که با یک تساوی هم صعود می‌کردیم.

قلی‌زاده در این مورد که اعضای تیم سن‌ایچ می‌گویند چرا دیدار نفت امیدیه – آتلیه طهران، فیلمبرداری نشده بود، خاطرنشان کرد: تماشاگران به سالن بطری آب پرتاب می‌کردند و ناظر بازی همه را پشت دروازه ما برد و همه مأموران هم بالای سر تماشاگران مستقر کرد. فیلمبردار هم بود و در جایگاه VIP فیلمبرداری می‌کرد. حتی یکی از رسانه‌های محلی در اینستاگرام به طور زنده این بازی را پخش می‌کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به مراجعه مسئولان تیم سن‌ایچ به کمیته اخلاق در این خصوص، آیا احضاریه‌ای برای اعضای تیم قمی آمده است یا خیر، عنوان کرد: من این را از شما می‌شنوم و هیچ تماسی هم با ما گرفته نشده است. صحبتی در این مورد در نشست سرپرستان تیم‌های لیگ برتر فوتسال مطرح نشد.

مدیرعامل آتلیه با بیان اینکه کمیته اخلاق می‌تواند به این قضیه ورود کند، به تسنیم گفت: ما جوانمردانه بازی کردیم و پیروز شدیم. گزارش ناظر بازی هم موجود است. اینها حرف و حدیث است و آقایان می‌خواهند شرایط خود را توجیه کنند. آقای عقابی سرمربی تیم سن‌ایچ ساوه پس از پیروزی ما، با طعنه به من تبریک گفت. گفتم اختیار شما هم دست خودتان بود و می‌توانستید در بازی رفت با پیروزی چهار بر صفر به لیگ برتر برسید. با کاپیتان این تیم هم صحبت کردم و گفتم که اختیار صعود سن‌ایچ دست تیم خودتان بود و نیازی نبود برق سالن را قطع کنید در صورتی که اسکوربرد سالن روشن است! مردم این چیزها را می‌دانند و شرایطی ایجاد شده بود که بازی ما زودتر به پایان برسد.

قلی‌زاده درباره مشتریان تیم آتلیه طهران اظهار داشت: سن‌ایچ ساوه، استقلال ماهشهر و نفت امیدیه به ما نامه زدند و مایل بودند امتیاز ما را خریداری کنند. چون شرایط ما هنوز مشخص نیست، به آنها گفته‌ایم صبر کنند. شاید یکی از این دو تیم را واگذار کنیم و استان قم در فصل جدید تنها یک نماینده داشته باشد./تسنیم

پاسخی بگذارید