تاریخ: ۱۱:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی خروس‌‌ها معتقد است که جدا شدن پدیده موناکو از این تیم برای ملحق شدن به کهکشانی‌ها ممکن است به ضرر او تمام شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که از گوشه و کنار خبرهایی مبنی بر تمایل باشگاه رئال مادرید به جذب کایلیان امباپه شنیده می‌شود، دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه به این مهاجم ۱۹ ساله فرانسوی توصیه کرد که به بازی‌اش در موناکو ادامه دهد.

دشان در یک نشست خبری گفت: در موناکو برای کایلیان بستری برای پیشرفت فراهم شده است که ریسک ضربه خوردنش بسیار کمتر است، هرچند این بدان معنا نیست که نمی‌تواند در تیمی دیگر پیشرفت کند. می‌پرسید  آیا الان زمان مناسبی برای رفتن او از موناکوست یا نه؟ خب زمانی که قطاری در حال رفتن است و به شما می‌گویند سوار آن شوید، سوارش می‌شوید. همه چیز به مدت زمانی که بازی کرده‌اید و به وضعیت تیمی که در آن هستید، بستگی دارد.

دشان افزود: بله امسال سالی است که شما برای رسیدن به جام جهانی باید تلاش کنید اما حتی در سال‌های غیر از این هم بازیکنان ممکن است تصمیماتی اتخاذ کنند که به ضررشان تمام می‌شود.

امباپه در فصلی که گذشت به موناکو برای فتح لوشامپیونه و رسیدن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا – جایی که مغلوب یوونتوس شدند – کمک فراوانی کرد و همین موضوع سبب شده است که او مورد توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ دنیا قرار بگیرد.

/تسنیم

 

پاسخی بگذارید