تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم‌های ملی نونهالان در دو گروه دختران و پسران به منظور حضور در دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا، بامداد پنجشنبه ۱۱ خردادماه عازم «هوشمینه» ویتنام می‌شوند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا در دو بخش مبارزه و پومسه از روز سه شنبه (۱۶ خردادماه) به مدت دو روز در سالن سرپوشیده ورزشی «میلیتری زون» هوشمینه با حضور ۲۷۷ ورزشکار از ۱۹ کشور برگزار خواهد شد که تیم‌ملی کشورمان در دو گروه دختران و پسران ساعت ۲۳:۳۵ روز پنجشنبه (۱۱ خردادماه) راهی “ویتنام” می‌شوند.

مهدی حاجی موسایی، علیرضا حسین پور، امیرمحمد امیرمحمدی، امیر ارسلان خانزاده، شایان رستمی، علی اسماعیل‌پور، پارسا محمودی، یاسین حسن زاده، علی اکبری و عرشیا باقری ترکیب تیم‌ پسران در بخش مبارزه را تشکیل می‌دهند. این تیم با هدایت محمدرضا یاری (سرمربی)، محمد علو، مهدی رضایی (مربی) و عباس شیخی (مربی بدنساز) در این رقابت‌ها حضور پیدا می‌کند. حمید باقی‌نژاد نیز به عنوان مدیرفنی در کنار تیم حضور دارد.

در گروه دختران نیز معصومه رنجبر، هانیه حسن‌نژاد، مبینا نعمت زاده، مبینا کلی وند، مریم وسیله بر، غزل سلطانی، نگار عزیزی، نازنین تنکابنی، یلدا رنجبر و فاطمه رضایی‌پور تکواندوکاران حاضر در اردوی تیم‌ملی هستند.هدایت این تیم برعهده سیده ندا رستاد به عنوان سرمربی و شهره خلج‌زاده، مرضیه سلیم و بهناز مژده به عنوان مربیان است.

اما در بخش پومسه و در گروه پسران یاسین زندی و محمدمهدی کرمی، محمدامین گماریان، مرتضی‌ زنده‌دل و در گروه دختران نیز زینب طغیانی، پرستو زینالی، مهتاب تاجی رستم آباد و یاسمن فرخی، مبینا نظری نفرات حاضر در تیم‌ملی هستند.  حمید نظری، مهدی صمدیان تبار، نگار ملامددخانی و فاطمه اکبری هم کادر فنی این تیم ها را تشکیل می دهند.

 در اولین دوره این مسابقات که به میزبانی “چین تایپه” برگزار شد، تیم ایران در بخش کیوروگی و در دو گروه دختران و پسران موفق به کسب عنوان قهرمانی شده است./مهر

پاسخی بگذارید