تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

حقوقدان‌های فدراسیون فوتبال در جلسه‌ای که با مسئولان حقوقی شرکت آدیداس داشتند، در برخی موارد قرارداد به بن‌بست خوردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسئولان حقوقی فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس عصر روز دوشنبه جلسه‌ای را برای بررسی نهایی قرارداد برگزار کردند. در این جلسه جزئیات این قرارداد محل اختلاف شد تا مقرر شود بررسی‌های بیشتری در این خصوص صورت بگیرد.

حقوقدان‌های فدراسیون فوتبال از قرارداد منعقد شده رضایت ندارند و در جزئیات آن با مواردی برخورد کرده‌اند که ممکن است در آینده به ضرر فدراسیون فوتبال شود. براساس اطلاعات کسب شده، این حقوقدان‌ها معتقدند نباید برند تیم ملی در ازای گرفتن البسه در اختیار آدیداس قرار داده شود و فدراسیون فوتبال اختیاراتی هم به این شرکت بدهد. از این‌رو تا به اینجا استنباط مثبتی از قرارداد صورت نگرفته و این پیش‌بینی می‌شود که طرف قرارداد در آینده سؤاستفاده‌هایی داشته باشد.

یک منبع آگاه در فدراسیون فوتبال در این خصوص به خبرنگار تسنیم گفت: در کلیات قرارداد مشکلی وجود ندارد، اما این قرارداد جز به جز با مشکل زیادی مواجه است. این قرارداد ۷۰ صفحه‌ای است و ما هرچقدر هم انعطاف به خرج بدهیم، دوستان حقوقی ما نمی‌توانند در این خصوص انعطافی داشته باشند، چون از منظر حقوقی به قضیه نگاه می‌کنند. به همین دلیل ممکن است قرارداد نهایی نشده و امضا نشود. با این حال درخواست ما این است که شرکت آدیداس در موراد قرارداد انعطاف بیشتری به خرج داده و قرارداد را تلطیف کند./تسنیم

پاسخی بگذارید