تاریخ: ۱۸:۴۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم تراکتورسازی پس از تمدید قراردادش از هواداران این تیم می‌خواهد با تمام وجود از تیم محبوب‌شان حمایت کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی کیانی پس از تمدید قراردادش با باشگاه تراکتورسازی در خصوص توافق مالی‌اش به سایت این باشگاه گفت: خوشحالم که یک سال دیگر در خدمت تیم محبوب تراکتورسازی هستم و امیدوارم فصل خوب و موفقی در پیش داشته باشیم. من همان مبلغ قرارداد فصل گذشته را امضا کردم، چون هدفی جز کمک به تیم ندارم. بقیه بچه‌ها هم قطعاً با جان و دل اینجا می‌مانند و می‌خواهند به تیم کمک کنند.

کاپیتان تراکتورسازی در خصوص حضور یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: آقا یحیی انسان بسیار خوب و دوست داشتنی است و از نظر مربیگری هم کارنامه خوب و موفقی دارد. قطعاً یک مربی با دانش و جوانی مثل گل‌محمدی می‌تواند به تیم کمک کند و در تراکتورسازی موفق باشد. من از هواداران‌مان خواهش می‌کنم با تمام وجود از تیم حمایت کنند و بدانند تراکتورسازی با حمایت آنها قطعاً موفق خواهد شد.

وی درباره نگرانی‌های هواداران و محرومیت تراکتورسازی از فصل نقل‌وانتقالات خاطرنشان کرد: هواداران عاشق این تیم هستند، اما باید بگویم جای نگرانی نیست چون گل‌محمدی مربی بسیار خوب و کار بلدی است. اکثر بازیکنان هم دلشان با تیم است و می‌خواهند در اینجا بمانند پس در این بخش هم دچار مشکل نمی‌شویم. ان‌شالله امکان جذب سه بازیکن آزاد هم فراهم می‌شود و تا نیم فصل با تیم قدرتمندی در مسابقات حاضر می‌شویم. در نقل‌وانتقالات نیم فصل هم که می‌توانیم بازیکنان جدیدی جذب کنیم. در این شرایط می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.

کیانی در مورد حاشیه‌ها و اخبار روزهای اخیر پیرامون تغییر مالکیت باشگاه تراکتورسازی هم گفت: واقعاً از شنیدن این خبرها ناراحت می‌شویم، چون معلوم است که اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم، اما هواداران با این خبرها نگران می‌شوند. مدیرعامل و مسئولان باشگاه در این شرایط سخت مشغول حل مشکلات هستند و برای ساختن تیمی قدرتمند در فصل آینده تلاش می‌کنند، اما این حاشیه سازی‌ها آرامش را از آجورلو و دیگر اعضای تیم گرفته است. واقعاً کار درستی نیست که یک تیم پرطرفدار را به این شکل دچار مشکل کنند و بعضی افراد مدعی مالکیت این باشگاه باشند. کسی که تراکتورسازی را واقعاً دوست داشته باشد آرامش این تیم را به هم نمی‌زند.

هافبک تراکتورسازی تأکید کرد: همه ما با تمام وجود در کنار تیم محبوب‌مان خواهیم بود و برای سربلندی تراکتورسازی تلاش می‌کنیم. از هواداران هم درخواست می‌کنم مثل همیشه با تمام قدرت کنار ما باشند و از تیم حمایت کنند تا با آرامش وارد فصل جدید مسابقات لیگ و حتی رقابت‌های آسیایی بشویم./تسنیم

پاسخی بگذارید