تاریخ: ۱۸:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مراسم قرعه‌کشی مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ در تاریخ ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ برگزار می‌شود و بازی‌های این مرحله در روزهای ۳۰ و ۳۱ مرداد، اول شهریور و ۲۰، ۲۱ و ۲۲ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

بنابر اعلام امیر علی حسینی، مدیر بخش بین‌الملل باشگاه، زمانبندی مراسم قرعه‌کشی، کارگاه‌های آموزشی و برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پس از مرحله یک هشتم پایانی اعلام شد. طبق برنامه اعلامی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین بازی‌های بعدی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷ روز سه‌شنبه ۱۶ خرداد (۶ ژوئن) از ساعت ۱۵ الی ۱۶ به وقت مالزی در هتل ماریوت کوالالامپور برگزار خواهد شد.

طبق برنامه ارسالی، کنفدراسیون فوتبال آسیا، در همین روز و در نوبت صبح اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزشی برای تیم‌های راه یافته به این مرحله خواهد کرد که در جریان آن، قوانین و ضوابط رقابت‌ها و اهداف و سیاستگذاری‌ها مورد تاکید قرار می‌گیرد. از هر باشگاه نیز دو نفر به عنوان نماینده، امکان حضور در این دوره را خواهند داشت.

حسینی همچنین اظهار داشت: بازی‌های رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی در تاریخ‌های سوم تا پنجم و ۲۴ تا ۲۶ مهر ماه و فینال این رقابت‌ها نیز در تاریخ‌های ۲۷ آبان و چهارم آذر ماه برگزار می‌شود./تسنیم

پاسخی بگذارید