تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: نوجوانان ما در مسابقات قهرمانی آسیا نتایج خوبی کسب کردند و خودشان را نشان دادند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجید کیهانی ، در مورد عملکرد نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: بچه‌های ما در تایلند عالی کار کردند و عملکرد فوق العاده‌ای داشتند و امیدمان به آینده زیاد شد. ۲۱ دونده به همراه ۹ مربی اعزام کرده بودیم که حاصل آن ۵ مدال (۴ برنز و یک نقره) بود.

وی ادامه داد: همه اذعان دارند که کار فدراسیون در بخش پشتوانه سازی خوب بوده و به نتیجه هم می‌رسد. ما نوجوانان توانمندی داریم که هم حمایت هم سرمایه گذاری می‌کنیم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی عنوان کرد: درست است که مدال‌ها شاید مرغوب نبوده باشد، اما ۶ رکورد ملی شکsته شد و مطمئنا در آینده به نتایج دلخواه خواهیم رسید.

کیهانی با اشاره به عملکرد دوومیدانی کاران در باکو گفت: نتیجه نسبی بود و ظرفیت فعلی دوومیدانی ما همین است.

وی در مورد اینکه وضعیت تفتیان چگونه است و برخی می‌گویند عملکرد او به خاطر بالا رفتن وزنش بوده است، گفت: نتیجه او می‌تواند به دلایل مختلف بستگی داشته باشد و ما در جلسه کمیته فنی حتما این مورد و مصدومییت او را هم بررسی می‌کنیم.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد اردوهای ملی پوشان برای مسابقات قهرمانی آسیا خاطرنشان کرد: در حال برنامه ریزی هستیم. هم اردوی داخلی داریم هم خارجی. حدادی و تفتیان به اردوهای آلمان و فرانسه می‌روند./فارس

پاسخی بگذارید