تاریخ: ۱۰:۰۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن فصل گذشته سیاه‌جامگان گفت: هرجا هم خواستم بروم ابتدا با آقای میثاقیان صحبت می‌کنم تا ببینم وضعیت چطور است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،روح‌الله سیف‌اللهی در خصوص فصلی که در سیاه‌جامگان پشت‌ سر گذاشت، گفت: من و دیگر بازیکنان یک‌سال خیلی سخت را پشت‌سر گذاشتیم. در اوایل لیگ مربی عوض شد و در اواخر لیگ هم این اتفاق افتاد. تمامی این مسائل به‌خاطر مشکلات مالی بود و این موضوع خیلی به تیم ما ضربه زد. حتی کار به‌جایی رسید که در نیم‌فصل قصد جدایی داشتم، اما مسئولان باشگاه رضایتنامه ندادند و درنهایت در این تیم ماندگار شدم.

وی اضافه کرد: وقتی آقای میثاقیان آمد تلاش کرد بازیکنان پول بگیرند تا بعدا از ما توقع داشته باشد که بتوانیم بازدهی مثبتی داشته باشیم. کمی از مشکلات مالی برطرف شد، ولی بازیکنان ۴۰ تا ۵۰ درصد از پول خودشان را طلب دارند. میثاقیان زحمت کشید و ما هم در زمین کار خودمان را انجام دادیم. به هیچ عنوان دوست نداشتیم تیم سقوط کند، ‌چون این در کارنامه ما نقطه تاریکی ایجاد می‌کرد.

بازیکن فصل گذشته سیاه‌جامگان اظهار داشت: مالک باشگاه و مدیران سیاه‌جامگان به ما قول دادند که اگر تیم را در لیگ برتر نگه‌ داریم تمام حق و حقوق بچه‌ها را بدهند. حالا این اتفاق افتاده اما هنوز مسئولان باشگاه قول خودشان را عملی نکرده‌اند. امیدوارم آنها حق و حقوق بازیکنان را بدهند.

سیف‌اللهی عنوان کرد: اگر سیاه‌جامگان با این شیوه اداره شود قطعا سال بعد سقوط خواهد کرد و قرار نیست هر سال چنین اتفاقاتی رخ دهد و درنهایت تیم هم در لیگ برتر بماند. این تیم نیاز دارد بیشتر هزینه کند و از طرفی باید مورد حمایت قرار بگیرد. واقعا چه ایرادی دارد سیاه‌جامگان برای کسب سهمیه یا قرار گرفتن در نیمه بالای جدول بجنگد.

وی درمورد اینکه تصمیم خودش برای فصل بعد چیست، گفت: من بازیکن آزاد هستم و پیشنهادهای خوبی دارم. هرجا هم خواستم بروم ابتدا با آقای میثاقیان صحبت می‌کنم تا ببینم وضعیت چطور است و قطعا با او مشورت خواهم کرد. فعلا تصمیمی نگرفته‌ام، ولی تا چند روز دیگر وضعیتم مشخص خواهد شد./تسنیم

پاسخی بگذارید