تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می‌دانند و با تلاش، هوش و کوشش برای پیروزی مقابل لخویا و صعود از این مرحله تلاش می‌کنند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا امامی‌فر ، در خصوص دیدار فردای پرسپولیس مقابل لخویا قطر اظهار داشت: در دیدار رفت با توجه به اینکه بزرگترین حامی تیم پرسپولیس یعنی هواداران حضور نداشتند شاهد بودیم در نیمه اول پرسپولیس تا حدودی محتاط بازی کرد. به نظر می‌رسید برانکو به دنبال کنترل بازی در این نیمه و استفاده از فشار بیشتر در نیمه دوم بود که این اتفاق نیز به وقوع پیوست اما بازیکنان از موقعیت‌های ایجاد شده و حتی پنالتی به دست آمده استفاده نکردند تا در نهایت بازی با تساوی خاتمه یابد.

وی اضافه کرد: احساس می‌کنم در بازی برگشت نیز پرسپولیس مانند دیدار رفت در نیمه اول به دنبال کنترل بازی و گل نخوردن باشد و در صورت امکان با استفاده از عناصر هجومی از موقعیت‌ها استفاده کند. در خصوص ترکیب پرسپولیس نیز به نظر نمی‌رسد دچار تغییرات زیادی به نسبت دیدار رفت شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس با تاکید بر نقش مهم مهدی طارمی عنوان کرد: طارمی به عنوان آقای دو ساله لیگ برتر ایران نقش مهمی در دیدار مقابل لخویا خواهد داشت. در صورتی که از لحاظ روانی بازیکنان تمرکز کافی را داشته باشند و به بهترین شکل از موقعیت‌ها استفاده و گلزنی کنند کار لخویا سخت خواهد شد و در ادامه با توجه به تلاش تیم قطری برای جبران گل، فضای بیشتری در اختیار بازیکنان پرسپولیس خواهد بود.

امامی‌فر در خصوص شانس صعود پرسپولیس یادآور شد: واقعیت این است که پرسپولیس امسال برای قهرمانی لیگ بسته شده و از لحاظ بازیکن، شرایط جسمانی و موقعیت روحی و روانی برای قهرمانی آسیا بسته نشده بود اما در حال حاضر موقعیت فوق‌العاده‌ای فراهم شده است و بازیکنان باید از آن استفاده کنند. مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی به خوبی قدر موقعیت پیش آمده را می‌دانند و با تلاش، هوش و کوشش برای پیروزی مقابل لخویا و صعود از این مرحله تلاش خواهند کرد. با نوع بازی پرسپولیس و همچنین اعتماد به نفس بازیکنان این تیم فکر می‌کنم احتمال پیروزی پرسپولیس مقابل لخویا وجود دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید