تاریخ: ۱۳:۰۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

یک سایت پرتغالی نوشت کارلوس کی‌روش با جدیت مردانش را برای بازی با ازبکستان در اتریش آماده می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سایت فوتبال ۳۶۵ گزارشی از وضعیت تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی‌روش منتشرکرد. این رسانه مجازی نوشت:تیم ملی ایران دیروز نخستین سری از تمرینات کمپ ۱۰ روزه خود را در اتریش آغاز کرد تا برای مصاف با ازبکستان آماده شود و به عنوان تیم نخست گروه خود برای مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ راه یابد. تیم ایران که توسط کارلوس کی‌روش پرتغالی هدایت می‌شد، هیچگاه ۲ بار پیاپی به مرحله نهایی جام جهانی صعود نکرده و در صورت کسب پیروزی و راهیابی‌،‌ برای نخستین مرتبه است که چنین اتفاقی را رقم می‌زند.

این سایت سپس از قول کی‌روش نوشت:اکنون زمان آن رسیده که ما بیش از هر زمانی در قبل، آماده جانفشانی باشیم.باید صددرصد حرفه‌‌ای باشیم و در هر دقیقه و امر جزیی، همینگونه رفتار کنیم. همینطور بالاترین حضور خود را در راه نبرد برای تحقق اهداف خویش به خرج دهیم.

رسانه مذکور ادامه داد:مسئول فنی تیم ملی ایران تصور می‌کند که به تیم ازبکستان باید همان میزان مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی حضور در فینال یک جام جهانی نگریست.

سایت ۳۶۵ از قول کی‌روش نوشت:آماده‌سازی ما در روزهای آینده در مسیری طرح‌ریزی خواهد شد که صددرصد کار کنیم و تمام جزییات بازی بازیکنان را بدانیم.چون با وجود همه دشواری‌ها، وظیفه ما این است تمام تلاش خود را کنیم که تیم ملی ایران به هدف خود برسد.

سایت پرتغالی در پایان اقدام به عنوان یکسری آمار اینچنین کرد: بعد از حضور درمسابقات جام جهانی ۲۰۱۴، تیم ایران در راه حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ با ۱۷ امتیاز، بدون باخت مانده و بعد از ۷ مسابقه گلی دریافت نکرده است. این تیم در گروه انتخابی آسیا، صاحب ۵ برد  ۲ تساوی است

/فارس

پاسخی بگذارید