تاریخ: ۱۷:۱۱ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
نام نویسنده: sobhan

آردا توران، ستاره ترکیه ای، ماه گذشته پس از ۴ فصل حضور در اتلتیکو، این باشگاه را ترک و به بارسلونا پیوست.   به گزارش “مازنداسپرت“، آردا البته به دلیل محرومیت بارسلونا قادر نیست تا ۱ ژانویه ۲۰۱۶ برای تیم جدیدش به میدان برود. او ۴ سال پیش از گالاتاسرای راهی اتلتیکو شد و با […]

آردا توران، ستاره ترکیه ای، ماه گذشته پس از ۴ فصل حضور در اتلتیکو، این باشگاه را ترک و به بارسلونا پیوست.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، آردا البته به دلیل محرومیت بارسلونا قادر نیست تا ۱ ژانویه ۲۰۱۶ برای تیم جدیدش به میدان برود. او ۴ سال پیش از گالاتاسرای راهی اتلتیکو شد و با این تیم افتخارات زیادی را کسب کرد.

ستاره ترک تبار که در اردوی تیم ملی ترکیه با خبرنگاران مصاحبه می کرد، در مورد هم گروه شدن دو تیم سابقش یعنی اتلتیکو و گالاتاسرای در لیگ قهرمانان گفت:” اتلتیکو همیشه تیمی سرسخت و دشوار برای حریفان است.در این تیم بهترین سیستم دفاعی دنیا اجرا می شود و مقابله با آن بسیار سخت است.
اگر گالاتاسرای به بازی سرعت بدهد، شاید بتواند از نقاط ضعف اتلتیکو استفاده کند. اتلتیکو لالیگا را با دو برد شروع کرده و نشان داده است که در این فصل نیز مدعی جدی قهرمانی به حساب می آید. درست است که این تیم را ترک کرده ام ولی اتلتیکو همچون گالاتاسرای، همیشه در قلب من جای دارد و عاشقش باقی خواهم ماند.”

 

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید