تاریخ: ۱۲:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هرچند بازی رفت را از العین بردیم، اما باید بپذیریم که در بازی برگشت کار بسیار دشواری برای گرفتن نتیجه نهایی و صعود داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی امیر آبادی با اشاره به پیروزی آبی پوشان در دیدار رفت مقابل العین اظهار داشت: ما بازی را بردیم، اما واقعیت این است که تنها نتیجه بازی را بردیم و در عمل این العینی‌ها بودند که بهتر از ما فوتبال بازی کردند. اما بهرحال باید خدا را شکر کنم که نتیجه را بردیم.

وی افزود: البته غیبت چند بازیکن اصلی استقلال مثل ابراهیمی، قربانی، نورافکن و دیگران روی کیفیت بازی این تیم تاثیر گذار بود و قطعا حضور این بازیکنان می‌توانست به بهبود کیفی کار تیمی استقلال کمک کند. اما این را هم در نظر داشته باشیم که حریف ما هم یکی از خطرناک ترین مهاجمان خود که ناصر الشمیرانی بود را به همراه نداشت. بازگشت غایبان در بازی برگشت می‌تواند قدری به سود ما باشد و البته تیم اماراتی هم می‌تواند از آن مهاجم خطرناکش سود ببرد.

مدافع سابق آبی پوشان بیان داشت: هرچند تیم ما می‌تواند با یک نتیجه مساوی هم به دور بعدی مسابقات راه یابد، اما باید در نظر داشته باشیم که نباید برای گرفتن مساوی به امارات برویم. هدف قرار دادن نتیجه مساوی همان و خدای ناکرده شکست خوردن در بازی همان. تیم باید پیروزی در بازی را هدف بگیرد و برای برد به امارات برود. این استقلالی که من می‌بینم اگر بخواهد حتی توان پیروز شدن بر تیم العین در امارات را هم دارد.

پیشکسوت آبی‌ها خاطرنشان ساخت: هرچقدر که تیم های اماراتی از پول و ثروت و امکانات زیاد بهره می‌برند، تیم‌های ایرانی هم متقابلا غیرت فراوانی دارند و بارها نشان داده اند که چطور با چاشنی غیرت دست به کارهای بزرگ زده اند. من امیدوارم که استقلال از این بازی هم سربلند بیرون بیاید و ان‌شاءالله در ادامه مسابقات هم خوش درخشیده و به مراحل پایانی و در نهایت فینال مسابقات راه یابد. /مهر

پاسخی بگذارید