تاریخ: ۱۲:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم ملی بانوان گفت: مبارزات انتخاب تیم ملی در بالاترین سطح برگزار شد و نتیجه هیچ رقابتی از پیش قابل پیش‌بینی نبود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پگاه زنگنه  در رابطه با رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان عنوان کرد: سطح این دور از پیکارهای انتخابی بالا بود و نفرات از لحاظ فنی و آمادگی به شدت نزدیک به هم بودند. در کل مبارزات خوبی را شاهد بودیم و از لحاظ کیفی به شخصه این مبارزات را رضایت‌بخش می‌دانم.

وی ادامه داد: پیش‌بینی هیچ کدام از مبارزات ممکن نبود چون واقعا نفرات تقریبا در تمام اوزان در یک سطح بودند. تنها در وزن ۵۰-کیلوگرم دوستی طبق اعلام فدراسیون بدون انتخابی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا فیکس شد که البته این موضوع نیز با توجه به اعلام مسئولان فدراسیون به انجام رسید. ظاهرا تصمیم بر این شده بود که قهرمانان بازی‌های کشورهای اسلامی در این دور از انتخابی‌ها حاضر نباشند.

مربی تیم ملی بانوان کاراته در مورد نحوه گزینش ملی‌پوشان بخش کومیته تیمی اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا نیز اظهار داشت: این موضوع با نظر کادر فنی و بعد از مشورت با مسئولان فدراسیون اعلام خواهد شد. قطعا نحوه انتخاب و معیارها به صورت دقیق اطلاع رسانی خواهد شد.

زنگنه در مورد شکست‌های پیاپی حمیده عباسعلی در مسابقات انتخابی روز جمع تیم ملی نیز گفت: در این سطح هیچ مبارزه‌ای قابل پیش‌بینی نیست و در کنار این موضوع باخت ممکن است برای تمام ورزشکاران اتفاق بیافتد. در این مورد فقط همین موارد را می‌توانم بگویم./تسنیم

پاسخی بگذارید