تاریخ: ۱۲:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: عبور از العین کار سختی نیست و امیدوارم استقلال از این بازی سربلند بیرون بیرون بیاید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،صمد مرفاوی  در خصوص شرایط استقلال در  آستانه بازی فردا با العین گفت: آنها در بازی رفت یک بازی محتاط را به نمایش گذاشتند و نتیجه دلخواه را هم کسب کردند. استقلال برای بازی برگشت با العین اندوخته خوبی دارد هر چند برد یک بر صفر در تهران نمی‌تواند تضمینی برای صعود قطعی باشد. با این حال عبور از العین برای تیمی مثل استقلال سخت نیست و امیدوارم آنها در امارت هم نتیجه خوبی بگیرند.

وی ادامه داد: در حال حاضر برای استقلال، نتیجه مهمتر از زیبا بازی کردن است به همین دلیل استقلال در بازی رفت هم تلاش کرد روی ضدحملات برنامه‌ریزی کند و به چیزی که می‌خواهد برسد. استقلال در امارات هم همین شیوه را به کار خواهد گرفت ولی کار در زمین حریف سخت‌تر است.

مرفاوی تاکید کرد: العین یک بازی سراسر تهاجمی را انجام خواهد داد و برای استقلال مهم است که در دقایق ابتدایی گل نخورد. از طرفی شرایط آب و هوایی در امارات به سود استقلال نیست و امیدوارم بازیکنان در گرمای این کشور و رطوبت بالایی که آنجا دارد دچار مشکل نشوند./تسنیم

پاسخی بگذارید