تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان گفت: هدف ما کسب عنوان قهرمانی در آسیا بود که خدا را شکر به این هدف رسیدیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،توحید لطفی  در خصوص قهرمانی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان در آسیا اظهار داشت: بازی‌های سختی بود و سطح بسیار بالایی داشت. رفته بودیم که قهرمان این مسابقات شویم و خدا را شکر به این هدف رسیدیم.

وی در مورد دیدار فینال مقابل عراق، تصریح کرد: عراق تیمی نبود که بتواند مقابل ما نتیجه بگیرد و خدا را شکر توانستیم با بازی خوبمان آنها را شکست دهیم. تعدادی از بازیکنان عراق صغر سنی (بازیکن بالای ۲۰ سال) بودند و همین کار را برای ما سخت کرده بود.

کاپیتان تیم فوتسال زیر ۲۰ سال کشورمان در مورد کسب عنوان با ارزش‌ترین بازیکن مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: به نمایندگی از همه بازیکنان این جایزه را گرفتم و این افتخار حاصل تلاش همه بچه‌های تیم بود. خیلی خوشحالم که این افتخار را بدست آوردم اما بیشتر از این بابت خوشحالم که توانستیم قهرمان آسیا شویم.

لطفی درباره کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین و حضور تیم ایران در این رقابت‌ها عنوان کرد: امیدوارم از این به بعد نگاه‌ها به فوتسال تغییر کند و بتوانیم یک تیم قدرتمند را برای حضور در المپیک آماده کنیم. امیدوارم در آن مسابقات هم به مقام خوبی دست پیدا کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید