تاریخ: ۹:۱۸ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مراسم نصب روزشمار جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر سامارا با حضور بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال این کشور برگزار شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از آر اسپورت روسیه، آنتون بوبر، فوتبالیست پیشین فوتبال روسیه افتتاح‌کننده روزشمار جام‌جهانی ۲۰۱۸ در شهر سامارا به عنوان یکی شهرهای مهم میزبان این رقابت‌ها بود. سامارا میزبان ۴ بازی مرحله گروهی و ۲ بازی مرحله یک‌‌هشتم و یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه است.

آنتون بوبر پس از پایان مراسم نصب روزشمار جام‌جهانی ۲۰۱۸ در مرکز شهر سامارا گفت: به جام‌جهانی نزدیک‌تر می‌شویم و علاقمندی مردم شهر برای این اتفاق مهم بزرگ فوتبال بیشتر می‌شود. در سامارا ورزشگاه مدرنی ساخته می‌شود و امروز روز بزرگی است که روزها را برای برگزاری اولین بازی جام‌جهانی ۲۰۱۸ شمارش می‌کنیم. از امروز شمارش معکوس برای این اتفاق بزرگ آغاز می‌شود. پروژه نمادین روزشمار جام‌جهانی ۲۰۱۸ ما را به فضای واقعی جشنواره بزرگ فوتبال جهان نزدیک می‌کند. این یک طرح زیبایی است که در خیابان اصلی مرکز شهر سامارا جای گرفته و نشانه خوبی برای مردم شهر است.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه برگزار خواهد شد. روس‌ها همچنین از  ۲۷ خرداد میزبانی جام کنفدراسیون‌ها را با شرکت ۸ تیم ملی برتر فوتبال جهان بر عهده دارند./تسنیم

پاسخی بگذارید