تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۱۱
نام نویسنده: sobhan

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران از برگزاری کنگره شهدای ورزشکار در این استان خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ، سیدجواد حسینیان ظهر امروز در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران اعزام راهیان نور ورزشکاران استان، گفت: اردوهای راهیان نور با استقبال مناسب ورزشکاران مواجه است و این اردو نیز در سال جاری پیگیری می‌شود. وی به […]

hoseiinianمسئول بسیج ورزشکاران مازندران از برگزاری کنگره شهدای ورزشکار در این استان خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ، سیدجواد حسینیان ظهر امروز در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران اعزام راهیان نور ورزشکاران استان، گفت: اردوهای راهیان نور با استقبال مناسب ورزشکاران مواجه است و این اردو نیز در سال جاری پیگیری می‌شود.

وی به برنامه‌ریزی برای حضور ورزشکاران در اردوهای راهیان نور غرب کشور اشاره کرد و افزود: در این اردو ۴۷ نفر از ورزشکاران زن مازندران در مناطق عملیاتی غرب کشور حضور یافتند.

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران اضافه کرد: حضور بانوان ورزشکار در غرب کشور مقارن شد با برگزاری یادواره شهدای مازندران غرب کشور که این موضوع را نیز به فال نیک می‌گیریم.

حسینیان با بیان اینکه اقدامات خوبی در حوزه بسیج ورزشکاران در استان در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: هزینه در حوزه فعالیت‌های فرهنگی سرمایه‌گذاری است و ما در حال حاضر با توجه به هجمه‌هایی که از جانب دشمنان به کشور می‌شود، نیاز به اینگونه سرمایه‌گذاری داریم.

وی با اعلام اینکه شهدا کاری حسینی کردند، اضافه کرد: در حال حاضر ما برای اعتلای فرهنگ شهادت نیاز به کار زینبی داریم و باید همه تلاش خویش را برای اعتلای فرهنگ دفاع مقدس به‌کارگیری کنیم تا رسالت خویش را عملیاتی کنیم.

مسئول بسیج ورزشکاران مازندران با اعلام اینکه برنامه متنوع فرهنگی در حوزه بسیج ورزشکاران در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: انتخاب شهید شاخص ورزشکار کشور از استان مازندران نشان از علاقه‌مندی جوانان ورزشکار به انقلاب اسلامی دارد و این نشان می‌دهد که دغدغه علاقه‌مندی به نظام در بین همه اقشار وجود دارد.

این مسئول یکی از برنامه‌جدی بسیج ورزشکاران را برگزاری کنگره شهدای جامعه ورزش است اعلام کرد و گفت: روند برگزاری این کنگره و نیز اقداماتی که در این حوزه در دست اجرا است نیز اطلاع‌رسانی می‌شود.

پاسخی بگذارید