افتخارآفرینان تیم فوتبال زیر 20 سال ایران به کشورمان مراجعت کردند.
تاریخ: ۱۴:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کاروان تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران پس از کسب عنوان با ارزش قهرمانی در رقابت های قهرمانی آسیا،دقایقی قبل به ایران مراجعت کردند. محمدرضا ساکت، ریاست سازمان تیم های ملی و علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال با حضور در فرودگاه امام(ره) […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کاروان تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران پس از کسب عنوان با ارزش قهرمانی در رقابت های قهرمانی آسیا،دقایقی قبل به ایران مراجعت کردند.

محمدرضا ساکت، ریاست سازمان تیم های ملی و علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال با حضور در فرودگاه امام(ره) از اعضای تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران استقبال کردند و کسب عنوان با ارزش قهرمانی در آسیا را به کلیه نفرات تیم تبریک و شادباش گفتند.

علی کفاشیان، نایب رییس فدراسیون فوتبال و عباس ترابیان، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی که همراه تیم در تایلند حضور داشتند هم با کاروان تیم به ایران بازگشتند و دقایقی با ساکت و اسدی درباره کیفیت مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا گفت و گو کردند.

در این میان، علی صانعی سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران هم دقایقی با رئیس سازمان تیم های ملی پیرامون روند تیم تا رسیدن به بازی فینال و رسیدن به عنوان قهرمانی صحبت کرد و گزارشی پیرامون این بازی ها ارائه داد.

گفتتی است که جمعی از هموطنان مان هم امروز با حضور در فرودگاه امام(ره)از اعضای تیم استقبال کردند و با شعارهای خود قهرمانی را به یوزهای جوان تبریک گفتند.

انتهای پیام/ا

پاسخی بگذارید