فرنگی‌کار آذربایجانی در فینال کشتی را بسته بودقادریان: داوران دوست نداشتند، اما مجبور شدند به من امتیاز بدهند/ فکر می‌کردم بازنده‌ام کنند
تاریخ: ۱۳:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  درباره کسب مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: خدا را شکر سطح مسابقات خوب بود و شاید تعداد کمی کشتی‌گیر در هر وزن حضور داشتند، اما مسابقات از کیفیت مناسبی برخوردار بود. وی ادامه داد: این رقابت‌ها محک خوبی برای ارزیابی خودم بود تا بدانم کجای […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  درباره کسب مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: خدا را شکر سطح مسابقات خوب بود و شاید تعداد کمی کشتی‌گیر در هر وزن حضور داشتند، اما مسابقات از کیفیت مناسبی برخوردار بود.

وی ادامه داد: این رقابت‌ها محک خوبی برای ارزیابی خودم بود تا بدانم کجای کار هستم. تا فینال کار چندان سختی نداشتم، اما کشتی‌گیر آذربایجانی در فینال کشتی را بسته بود و هر قدر حمله می‌کردم، داوران امتیاز نمی‌دادند.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی بازی‌های کشورهای اسلامی تصریح کرد: فکر می‌کردم بازنده‌ام می‌کنند و باورم نمی‌شد به من امتیاز داده‌اند، البته خیلی حمله کردم و فشار آوردم، داوران دوست نداشتند، اما مجبور شدند به من امتیاز بدهند، چون اگر کشتی‌گیر میزبان برنده می‌شد، صورت خوشی نداشت.

قادریان خاطرنشان کرد: تمام تلاشم موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی است، به‌زودی تمرینات را از سر می‌گیرم تا با تمام قوا در این رقابت‌ها شرکت کنم. امیدوارم هر کشتی‌گیری که بهتر است صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی شود.

پاسخی بگذارید