سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت می‌گوید: با وجود جلسه‌ای که روز پنجشنبه برگزار شد اتفاق جدیدی برای باشگاه رخ نداده است.
تاریخ: ۱۲:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در خصوص آخرین شرایط سپیدرود و اینکه آیا از هفته گذشته تا امروز اتفاقی در این تیم رخ داده است یا خیر،‌گفت: اتفاق خاصی رخ نداده که من برای شما بازگو کنم و فقط منتظر هستم تا ببینم تکلیف چه می‌شود. وی در پاسخ به این سؤال که مگر […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،  در خصوص آخرین شرایط سپیدرود و اینکه آیا از هفته گذشته تا امروز اتفاقی در این تیم رخ داده است یا خیر،‌گفت: اتفاق خاصی رخ نداده که من برای شما بازگو کنم و فقط منتظر هستم تا ببینم تکلیف چه می‌شود.

وی در پاسخ به این سؤال که مگر در جلسه روز پنجشنبه که با حضور نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه که ظاهرا قول‌هایی به باشگاه سپیدرود داده شده اتفاق خاصی رخ نداد،‌ گفت: در این مورد فکر می‌کنم که اگر از آقای مومنی سؤال بپرسید، بهتر باشد. در جلسه‌ای که شما اشاره می‌کنید صحبت‌ها همان بحث‌های قبلی و تاکیدات بود.

سرمربی سپیدرود در پاسخ به این سؤال که آیا این باشگاه خواهان جذب آندرانیک تیموریان است، گفت: من این صحبت شما را نه تائید می‌کنم و نه تکذیب.

وی در پاسخ به این سؤال که چگونه ممکن است با این شرایط تیموریان به سپیدرود برود، گفت: من از شما سؤال می‌پرسم. مادامی که تکلیف سپیدرود مشخص نشود آیا تیموریان و بازیکن دیگری به سپیدرود می‌آید؟ اگر جواب شما نه است پس فکر می‌کنم پاسخ سؤالتان را گرفته باشید.

پاسخی بگذارید