سعید نجاریان مدیرعامل شهروند خبر داد ؛
تاریخ: ۱۰:۲۰ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: روح الله سلطانی
زمان شروع تمرینات شهروند و وضعیت این تیم در نقل و انتقالات

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از شروع تمرینات تیمش در هفته پیش رو خبر داد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید نجاریان با بیان اینکه تمرینات تیمش برای حضور در نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتسال کشور از روز سه شنبه ۹ خردادماه آغاز خواهد شد، گفت: با چند گزینه برای هدایت تیم در فصل جدید در حال مذاکره هستیم که طی روزهای آینده به جمع بندی برای انتخاب بهترین گزینه خواهیم رسید.

وی در خصوص ترکیب شهروند ساری در فصل جدید نیز گفت: به جز حمیدرضا ره انجام که بدلیل سپری کردن خدمت مقدس سربازی به تیم مقاومت البرز پیوسته، در تلاش هستیم تا ترکیب فصل گذشته را حفظ کنیم. ضمن اینکه با چند بازیکن مطرح و با کیفیت نیز در حال مذاکره هستیم که قطعاً پس از حصول توافق نهایی به جمع ما اضافه خواهند شد.

نجاریان در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد تیم تان در فصل گذشته رضایت دارید، گفت: قبلاً هم گفته ام که پتانسیل شهروند در فصل قبل بسیار بیشتر این بود اما متأسفانه در جایگاه هفتم جدول قرار گرفتیم در حالیکه معتقدم می توانستیم با تلاش بیشتر در بین ۵ تیم برتر حضور داشته باشیم.

وی همچنین در واکنش به این موضوع که تمرینات شهروند با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ باقی مانده دیر آغاز می شود نیز گفت: تا امروز تنها ۳ تیم تمرینات خود را استارت زده اند و فکر می کنم ما چهارمین تیمی باشیم که کار را آغاز می کنیم. با برنامه ریزی هایی که انجام می دهیم مشکلی برای شروع فصل نخواهیم داشت.

پاسخی بگذارید