تاریخ: ۹:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

گرگان – کاپیتان تیم بسکتبال بانوان رعنا گرگان گفت: بسکتبال بانوان ایران با تائید حجاب از سوی فدراسیون جهانی پیشرفت چشمگیری خواهد داشت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهلا طاهری  در خصوص تائید حجاب بانوان بسکتبالیست از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال، اظهار کرد: این اتفاق بزرگ باعث پیشرفت بسکتبال بانوان در ایران خواهد شد و ما هم تلاش خواهیم کرد تا حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی افزود: اکنون انگیزه‌ای ایجاد شده تا تمامی بانوان بسکتبالیست کشورمان سطح خود را بالا ببرند و با عضویت در تیم ملی بتوانند به بازی‌های آسیایی و جهانی اعزام شوند.

توانایی رقابت با تیم‌های سوپرلیگ A را داریم

کاپیتان تیم بسکتبال بانوان رعنا گرگان در خصوص برگزاری دیدار نمادین تیم‌های بسکتبال بانوان رعنا گرگان و گروه بهمن تهران به مناسبت تائید حجاب بانوان بسکتبالیست، گفت: حرکت بسیار جالبی بود و برای بازیکنان جوان تیم رعنا گرگان هم تجربه خوبی محسوب می‌شد.

طاهری تصریح کرد: بهمن تهران تیم چهارم سوپرلیگ A بسکتبال بانوان ایران است که از بازیکن ملی سود می‌برد و هدایت آن را سرمربی تیم ملی بسکتبال جوانان بانوان بر عهده دارد.

وی ادامه داد: با وجود اینکه تیم ما در سوپرلیگ B بازی می‌کند اما نشان دادیم که توانایی رقابت با تیم‌های سوپرلیگ A را هم داریم./مهر

پاسخی بگذارید