تاریخ: ۹:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر تیم فوتبال لخویای قطر گفت: باید در بازی برگشت لیگ قهرمانان آسیا مراقب پرسپولیسی‌ها باشیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،به نقل از روزنامه الشرق قطر، عدنان علی اظهار داشت: باشگاه لخویا محل برگزاری بازی با پرسپولیس را از ورزشگاه بن خلیفه به ورزشگاه جاسم بن حمد به خاطر شرایط آب‌وهوایی تغییر داد. در غیاب اسماعیل محمد و بازگشت المعز علی به ترکیب خط حمله توانایی هجومی لخویا بیشتر خواهد شد. در بازی برابر پرسپولیس نیاز مبرمی به گل داریم تا بتوانیم به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

مدیر تیم لخویا درباره نتیجه تساوی بدون گل بازی رفت برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: این نتیجه رضایت‌بخش بود و شانس صعود برای هر ۲ تیم در بازی برگشت یکسان است. کسب نتیجه تساوی در بازی خارج از خانه مثبت است و باعث آماده‌سازی بهتر ما برای بازی برگشت می‌شود. امیدوارم بازیکنان لخویا در بازی برگشت بهترین نمایش فنی خود را ارائه دهند تا به پیروزی برسیم.

وی درباره خصوصیت پرسپولیس گفت: پرسپولیس همانند سایر تیم‌های ایرانی مستحکم است و لخویا باید در بازی برگشت محتاط باشد. نتیجه تساوی خانگی پرسپولیس به معنی پایان شانس این تیم برای صعود نیست و هنوز امیدوار هستند. ما باید مراقب خروش آنها در بازی برگشت باشیم.

عدنان علی یادآور شد: پیروزی در بازی برگشت کارت صعود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا و ادامه این مسیر تا قهرمانی را به لخویا می‌دهد. کادر فنی و بازیکنان به دنبال نتیجه در این بازی هستند.

دیدار رفت پرسپولیس و لخویای قطر سه‌شنبه گذشته در ورزشگاه بدون تماشاگر آزادی با تساوی بدون گل پایان یافت. بازی برگشت ساعت ۲۳:۳۰ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه جاسم بن حمد باشگاه السد دوحه برگزار و تیم برنده به جمع ۸ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا راه خواهد یافت./تسنیم

پاسخی بگذارید