تاریخ: ۹:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:‌ شرایط تیم‌های ملی فوتبال ایران خوب است و فوتبال ما امروز یک سروگردن بالاتر از آسیاست که این موضوع باعث خوشبختی است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی کفاشیان ، در خصوص کسب عنوان قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: مسابقات در سطح کیفی بالایی و ملی‌پوشان ایران نیز خیلی خوب کار کردند و زحمات زیادی را متقبل شدند. کادر فنی نیز زحمت زیادی کشید و خدا را شکر نتیجه این زحمات و غیرت بازیکنان، قهرمانی رقابت‌های زیر ۲۰ سال آسیا بود که برای کشورمان به دست آمد.

وی ادامه داد: البته مهم‌ترین بحث کسب سهمیه المپیک بود که تیم ملی فوتسال ایران به همراه عراق سهمیه این رقابت‌ها را به دست آورد و اگر می‌خواهیم در رقابت‌های المپیک هم موفق باشیم باید از حالا یک تیم زیر ۱۷ سال قدرتمند و قوی را جمع کرده و از همین فردا استارت المپیک را بزنیم اگر موفقیت در این رقابت‌ها را می‌خواهیم.

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در مورد اینکه صانعی اعلام کرده بود برخی تیم‌ها از بازیکنان بزرگسال استفاد کردند، گفت: نمی‌توان در مورد این موضوع قضاوت کرد اگر در این خصوص بعداً اسناد و مدارکی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شود حتماً خود این کنفدراسیون این تخلف را بررسی خواهد کرد.

وی در مورد اینکه در صورت صعود تیم ملی به جام جهانی چرخه موفقیت تیم‌های ملی که از زمان ریاست او برنامه‌ریزی و هدایت شده و امروز نتایج آن به دست می‌آید، کامل می‌شود، گفت: به امید خدا تیم ملی هم راهی جام جهانی می‌شود و شرایط این تیم هم بسیار خوب است. فوتبال ما الان یک سروگردن از فوتبال آسیا بالاتر است که این موضوع باعث خوشبختی ما است.

کفاشیان در مورد تبانی در لیگ دسته اول فوتبال گفت: با پایان رقابت‌های قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال  آسیا به ایران برمی‌گردیم و این موضوع را پیگیری می‌کنم.

وی در پایان در مورد درگیری روز گذشته بین سلیمانی و دبیری گفت: چیز مهمی نبود؛ دبیری زحمات زیادی برای فوتسال کشیده و باید از این تیم حمایت کرد.

/فارس

پاسخی بگذارید