تاریخ: ۸:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۳/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی آرسنال از امیدواری به پیروزی آرسنال و مصائب چند سال اخیرش سخن گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آرسن ونگر، سرمربی آرسنال  در کنفرانس خبری قبل از فینال جام حذفی انگلیس مقابل چلسی از مصائب خود و تیم قرمزپوش در یک دهه اخیر سخن گفت.

او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: از سال ۲۰۰۶ سخت ترین روزهای عمر مربیگری من آغاز شد چون  آرسنال منابع مالی محدودی داشت و به همین دلیل مجبور به فروش بسیاری از ستارگان خودمان شدیم. در آن مقطع هر صندلی ۴ هزار پوند ارزش داشتکه برای خرید ۶۰ هزار صندلی باید ۲۴۰ هزار پوند پرداخت می‌کردیم. همچنین مبلغ زیادی برای خرید خاک هم پرداخت کردیم.در این شرایط  همه انتظار داشتند به لیگ قهرمانان  صعود کنیم. امسال این اتقاق رخ نداد اما ما هنوز زنده هستیم. بردن چلسی در بازی نهایی جام حذفی می‌تواند خیلی خیلی ما را به آینده امیدوار کند. راه‌های نفوذ به قلب دفاع حریف را می‌شناسیم و برایش برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

ونگر در ادامه افزود: ما این فصل یک بار چلسی را بردیم اما آن مقطع تیم کونته در افت بود  و حالا در اوج قرار دارد. بازیکنان من قدر آخرین فرصت برای شاد کردن هواداران را می‌دانند و با تمام وجود برای قهرمانی در ویمبلی می‌جنگند. تیم ما در این جام و این ورزشگاه طی ۳ سال ۲ بار قهرمان شده پس چلسی هرگز نمی‌تواند آرسنال را دستکم بگیرد! /تسنیم

پاسخی بگذارید